Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: zuzia852 »

Uwielbiam takie propozycje pielęgnacji włosów, które raz na jakiś czas wpadną w moje ręce. Aktualnie taką perełką jest dla mnie olejek Kálice Premium od Inoar. Lubię taką formę kosmetyków do włosów i często po takie produkty sięgam, więc mam porównanie. Ten olejek jest tak wyjątkowy, że poza włosami można użyć go na ciało i twarz. Najbardziej lubię go za działanie nawilżające, regenerujące, antyoksydacyjne, ochronne.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: irenka »

Przede wszystkim zainwestuj w kosmetyki wysokiej jakości. Jest na rynku marka Kemon, która specjalizuje się w kosmetykach do włosów. Mają produkty przeznaczone stricte dla włosów zniszczonych. Popatrz tu bellita/pl/kemon - mają ich produkty w ofercie. Idealna dla ciebie będzie seria Kemon Actyva.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: miksturka »

A skąd zamawiacie szampony? Ja jakiś czas temu jak szukałam chemii gospodarczej do firmy, wypatrzyłam, że jest coś takiego jak hurtownia szamponów do włosów :) nie dość, że można zamówić w większych ilościach to jeszcze pod względem ceny bardzo fajnie to wygląda :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: Marson »

U mnie niestety, ale pojawił się duży problem z mocno wypadający włosami, a też nie chciałam już ich męczyć koloryzacją itd. Dlatego, jezeli chodzi o dobrej jakości peruki naturalne i sztuczne to możecie zajrzeć na perukaradom/pl/peruki-warszawa/ którzy mają ogromne doświadczenie i bardzo szeroki wybór wersji zarówno z włosów naturalnych, jak i syntetycznych. Pomogą w wyborze, abyś z efektu oczywiście była jak najbardziej zadowolona :) Pozdrawiam!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: gitarka »

A czy myślałyście może o przedłużaniu włosów? Moim zdaniem taki zabieg daje naprawdę bardzo ciekawe efekty. W artykule https://www.tychy.pl/2022/12/07/planuje ... best-hair/ można poczytać sobie więcej o takim przedłużaniu włosów.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: Kamilla36 »

Z pomocą serią kosmetyków Miracle Repair od INOAR. Szybko zauważysz poprawę kondycji włosów. Marka już od wielu lat pracuje z dobrymi salonami fryzjerskimi, ale dopiero od niedawna wypuszcza też kosmetyki do pielęgnacji domowej, więc śmiało można jej zaufać :)


ODPOWIEDZ