Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Mella »

Szukam dobrej jakości urządzeń oraz sprzętów do modelowania sylwetki i jej kształtowania. Na jakie rozwiązania warto tutaj zwrócić uwagę wybierając sprzęt do swojego gabinetu kosmetycznego. Pozdrawiam!

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Marson »

Do modelowania sylwetki, kształtowania talii, czy też kontur brzucha bezinwazyjnie to warto w mojej opinii poświęcić więcej uwagi na urządzenie Emson od IFApro ifapro/pl/emson/ mamy go od kilku miesięcy, działa dobrze.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: SebastianUs »

Mam dobre zdanie na temat urządzenia Emson który stosujemy już od 4 miesięcy, bardzo fajne rozwiązanie które daje mega dobre efekty jeśli chodzi o modelowanie sylwetki i kształtowanie wyglądu. Dlatego też sprawdź sobie stronę którą podali gdzie jest opisany ze specyfikacją oraz skontaktuj się z asystentem IFapro na pewno wszystkie wątpliwości rozjaśnią ;)
Ostatnio zmieniony śr lut 09, 2022 1:29 pm przez SebastianUs, łącznie zmieniany 1 raz.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Mella »

Dzięki za podpowiedzi chętnie zerknę jak to wygląda i czy to konkretnie takie urządzenie o jakie mi chodzi :)

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Jarsek »

Według mnie jak najbardziej poszukiwania sprzętu kosmetycznego warto zacząć od Emson, mega dobre rozwiązanie które daje konkretne efekty jeśli chodzi o modelowanie sylwetki i kształtowanie wyglądu. Polecam zajrzeć na stronę internetową ifapro/pl/emson/ jak do tej pory przyjął się bardzo fajnie. Obsługa na poziomie, doradztwo i czas realizacji na wysokim poziomie wraz ze wsparciem szkoleniowym.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: Kswerk »

A znacie sklep valetta/pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca ? Oni mają dość duzy wybor wyszczuplajacej bielizny. Ja mam kilka modeli i faktycznie fajnie się sprawdzają przy modelowaniu sylwetki :) to tak do albo zamiast cateringu proponuje

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: knot »

Ja jestem pod wrażeniem jak medycyna estetyczna się rozwija. Wystarczy zobaczyć na takie nieinwazyjne sposoby modelowania sylwetki klinikamiracki/pl/sculpsure/ Kilka zabiegów i gotowe!

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: lunka »

Profesjonalny zabieg endermologii oferują w salonie klinikamurano/com/oferta/modelowanie-sylwetki/endermologia/ tak więc jeśli faktycznie chcecie wymodelować swoją sylwetkę, to warto umówić się do nich na wizytę.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: zuzia852 »

Tutaj koniecznie trzeba udać się do jakiegoś sprawdzonego gabinetu, np. https://endermologiakrakow.pl/ i zdecydować się na zabieg endermologii. To skuteczne rozwiązanie, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki, pozbycie się cellulitu czy zbicie niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne

Post autor: kygo »

Jeżeli mówicie o modelowaniu sylwetki to może zainteresuje Was także powiększanie piersi lublin: https://zagielmed.pl/oferta/opisy-zabie ... -implantem? Uważam, że taki zabieg powiększania piersi daje naprawdę ciekawe rezultaty. Sama zastanawiam się poważnie nad tego typu zabiegiem.


ODPOWIEDZ