Jazda konna

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Jazda konna

Post autor: pikawka »

Według mnie jazda konna to bardzo dobry sport dla dziecka jak i rodzica. Oczywiście z dobrym sprzętem jeździeckim. Osobiście mogę polecić Wam tą stronę cheval/pl/, bo mają porządny sprzęt który zagwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jazda konna

Post autor: zuzia852 »

Kilka miesięcy temu wysłałam dzieciaki na jazdę konną. Idzie im coraz lepiej. Powoli kompletujemy im akcesoria do jazdy konnej. Chcemy żeby miały swoje, a nie ze stadniny. Mają już cały strój rzecz jasna. Teraz myślimy o czerpakach z estajnia/com/pl/13-siodla-dla-konia oraz nowych kaskach. Mają też oczywiście siodła. Na pewno uda się skorzystać z fajnej oferty!

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Jazda konna

Post autor: Bonia »

Znalazłam ciekawa stronę dla osób uprawiających jeździectwo. Można na niej znaleźć najnowszy sprzęt jeździecki wanthaveit/pl/sprzet-dla-poczatkujacych-jezdzcow-skomponuj-swoj-zestaw-do-jazdy-konnej Dobry sprzęt do jazdy konnej jest podstawą satysfakcji z tego sportu.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jazda konna

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że jeżeli ciekawi was na przykład to, jak długo żyją konie, to myślę że bez problemu tego typu informacji znajdziecie na stronie tego portalu dressage/pl Polecił mi to miejsce mój znajomy, który interesuje się jeździectwem od wielu lat i stamtąd czerpie wszelkie informacje w tym zakresie.


ODPOWIEDZ