Odzież

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Odzież

Post autor: malinka »

W sumie sklepów może jest wiele, ale czasami trudno jest znaleźć coś naprawdę oryginalnego. Zobaczcie sobie przykładowo na propozycje , jakie mnie się udało znaleźć tutaj atamanshop/pl/pl/33_pit-bull-west-coast . Jak oceniacie ich ubrania? Według mnie są fenomenalne. W szczególności mężczyźni będą zachwyceni taką uliczną odzieżą.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Odzież

Post autor: oponka25 »

Skoro mowa o odzieży to ja zastanawiam się gdzie mogę dostać taką klasyczną bluzę męską. Bo jak byłam w kilku sklepach to nic fajnego nie mieli. Dlatego też zastanawiam się czy może w interencie uda mi się znaleźć coś ciekawego. I tak zupełnie przypadkowo trafiłam na sklep Denley gdzie właśnie udało mi się znaleźć super klasyczne bluzy w dobrych cenach.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Odzież

Post autor: Iskra »

A mi się wydaje, że jeżeli chodzi o odzież damską to najbardziej opłaca się tutaj https://www.e-hurtowo.eu/odziez-damska-c-36.html . Moi znajomy często robią tam zakupy i nie narzekają na nic. Szybka wysyła, tanie ubrania i wysoka jakość. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Odzież

Post autor: charakterna »

Jak szukacie naprawę ładne sukienki firmowe tot zdecydowanie warto sobie odwiedzić sklep Deni Cler. Ja tam też planuje teraz dokonać zakupu, nawet mam kilka rzeczy już na oku. To co doceniam, to wysoką jakość i niewygórowane ceny- zaznaczając, że są to markowe ubrania.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Odzież

Post autor: violet »

Może wyda się wam to śmieszne, co powiedziałam, ale odzież dzieli się na odzież i na sztukę. Projektanci tacy jak Nick Fauquet są wam znani? Oni na pewno dostarczają nam tego drugiego i nie ma odwołania, że u nich dostaniemy to, co najlepsze. Sama jestem ciekawa, co mogę sobie od niego kupić w internetowym sklepie Vitkac.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Odzież

Post autor: zdrowaja »

Ogólnie, jeśli mam czas, to lubię się dobrze ubrać, ale muszę mieć też dobre miejsce, gdzie mogę to zrobić i znów nie przepłacać. Sama wiem, że to łatwe nie jest, ale jeśli już, to po domu chodziłabym w takim pakuten/pl/152-homewear ubraniu. Nie ma co przesadzać, byleby było wygodnie i fajnie. To mi się musi sprawdzić, nic poza tym.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Odzież

Post autor: lewandowska »

Mnie natomiast zastanawia jak dbacie o odzież? Nie mówię tu tylko o właściwym jej praniu i czyszczeniu, ale także o sposobach na np. długie utrzymanie świeżości. Ja w tym celu wkładam do szafy saszetki zapachowe multi-branch/pl/105-saszetki-zapachowe dzięki nim ubrania codziennie pięknie pachną. Uwielbiam każdego ranka ubierać delikatnie i ślicznie pachnące rzeczy. Szczególnie przypadły mi do gustu saszetki o zapachu Mojito. Aromat jest bardzo świeży i orzeźwiający. W sam raz na wiosnę i lato.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Odzież

Post autor: treska »

Słuchajcie, a gdzie polecacie kupić wygodne bluzy? W sieci udało mi się znaleźć sklep tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Bluzy-damskie-166.html i z tego co widziałam, to ich ubrania mają bardzo dobry skład. Ceny też są bardzo zachęcające :) Może mieliście już okazję korzystać z ich oferty? Dajcie mi znać :)

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Odzież

Post autor: Danuta »

Ja zawsze wypatrzę w internecie fajne ciuchy Eleganckie sukienki, spodnie, bluzki. Zawsze coś mi wpdnie w oko. Ostatnio byla to barwna sukienka, akurat na lato.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Odzież

Post autor: goskaa54 »

Lato za pasem więc warto zakupić trochę ciuchów w tym ładne sukienki. Ja polecam taką kolekcję selfieroom/pl/sukienkibezowe bo masz nie tylko niskie ceny ale przede wszystkim jakość o którą trudno w sklepach sieciowych. Ponadto masz ciekawe kroje które pozwolą ci iść w takiej sukience na randkę lub do eleganckiej restauracji.


ODPOWIEDZ