Jest krem na plamy?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: kasiunia »

Wszelkiego rodzaju plamy trzeba rozpoznać a z takimi sprawami należy udać się do dermatologa. Jeśli pojawią się jakieś zmiany skórne u mnie, męża czy dzieci udajemy się do naszej przychodni .Tam są różne gabinety lekarskie w tym także specjalistyczne - dermatolog Targówek zawsze jest gotowy nasz przyjąć i rozwiać nasze wątpliwości.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: zuzia852 »

Witamina C na naszej skórze potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o różnego rodzaju przebarwienia. Ja szczególnie polubiłam się z żelem do mycia twarzy Eveline Vit C Energy. Polecam - jest super
Obrazek

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: miksturka »

Bielenda ma w ofercie sporo kosmetyków z witaminą c, które dzialaja rozjasniajaco i są skuteczne w walce z przebarwieniami

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: zezowaty »

A może moje panie lepiej udać sie do specjalisty. Plamy mogą być z róznych powodów i moim zdaniem pownien je zobaczyć lekarz. Może zerknijcie na stronę tu https://the-clinic.pl/specjalista/dr-n- ... nka-wrona/ Dermatolog Agnieszka Bańka-Wrona jest specjalistą dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Posiada długoletnie doświadczenie. Specjalizuje się w zakresie dermatoskopowej oceny znamion barwnikowych i czerniaka,


ODPOWIEDZ