Magiczna Klinika w Tychach - opinie

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

Na stronie dokładnie opisano zabiegi. W przypadku nici, to efekt utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy, a nie musisz specjalnie przygotowywać się do zabiegu. Ważne, żeby nie było makijażu i żebyś była zdrowa. Co do dłoni, to wykorzystują kwas hialuronowy, który jest bezpieczny dla organizmu. Ten zabieg też można powtarzać.

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

A czy masz więcej informacji na temat nici? Bo chyba zdecyduję się na zabieg, ale boję się, że przez dłuższy czas będę miała opuchniętą twarz i będzie mnie to wszystko bolało. Wolałabym jednak uniknąć bólu, a nie wiem, czy jest to możliwe.

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

Nie bój się, bo profesjonalnie wykonany zabieg nie będzie bolał. Po samym zabiegu możesz mieć lekko opuchniętą twarz, ale nie aż tak, żebyś nie mogła funkcjonować. Za to na pewno będziesz zadowolona z efektów, bo utrzymują się przez kilkanaście miesięcy, chociaż na prawdziwy efekt trzeba czekać kilka dni. Daj znać, gdy będziesz po konsultacjach.

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

Zapisałam się na wizytę, wkrótce będę po konsultacjach, to dam znać, co i jak wyszło. Co do nici, to mam jeszcze jedno, być może banalne pytanie, czy można je wyczuć pod skórą. Mogę być widoczne? Bo szczerze mówiąc, nici kojarzą mi się z poważną operacją i użyciem skalpela. Ale w tym wypadku chyba to nie wchodzi w grę, prawda?

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

No jasne, że nie. Nie przejmuj się tym, bo nici są bardzo cieniutkie, dlatego nie poczujesz ich pod skórą. Poza tym dzięki nim możesz mieć jędrną skórę. Jeśli masz obawy, to możesz zawsze zacząć od kwasu hialuronowego na głebokie zmarszczki, ale nie wiem, czy efekt będzie tak spektakluarny. Może się zapisz na konsultacje.

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

Tak właśnie zrobię. Na pewno mi coś doradzą. Mogę Cię jeszcze podpytać o inne zabiegi? Słyszalam, że wykonują zabiegi na lwią zmarszczkę, ale nie mam pojęcia, na czym ten zabieg polega. Może wiesz coś więcej na ten temat?

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

Jasne, jeśli masz taką potrzebę, to zapisz się na lwią zmarszczkę, to na pewno zobaczysz, że masz skórę dużo bardziej gładką. Wykorzystują kwas hialuronowy, dlatego zabieg jest bezpieczny. W razie potrzeby, po jakimś czasie możesz zabieg powtórzyć, żeby efekt trwał przez dłuższy czas.

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

Wiesz też może, ile razy muszę powtórzyć ten zabieg, żeby efekty były naprawdę widoczne? No i czy ciągłe powtarzanie zabiegu jest w ogóle bazpieczne, czy może to zaszkodzić organizmowi? Zabiegi wykonuje lekarz czy kosmetyczka? Z góry dzięki za kolejne informacje.

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

W przypadku lwiej zmarszczki możliwe, że będziesz już zadowolona po pierwszym zabiegu. Jeśli będzie trzeba go powtórzyć, to myślę, że ze dwa razy wystarczą. Pamiętaj tylko, że co jakiś czas i będziesz musiała powtórzyć go, jeśli zależy Ci na tym, żeby efekt był trwały. Daj znać, czy się zdecydujesz na wizytę u nich.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: violet »

W sumie ja wiem, o czym mówicie, bo mi się wydaje, że warto ogólnie sobie to wszystko jakoś zaplanować i mam pewność, że mimo wszystko warto będzie sobie też sprawdzić nowe jakieś zabiegi. I ta mediartclinic/pl/medycyna-estetyczna/easylift/ klinika ofertuje nici Easy Lift , pani doktor się w nich specjalizuje. Będę mogła bez problemu poprawić owal twarzy i inne takie. To ważne dla mnie.


ODPOWIEDZ