Magiczna Klinika w Tychach - opinie

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: bubaa »

Cześć dziewczyny :) zbliża się lato, moje kolejne urodziny. tak sobie pomyślałam, ze z racji tego, że jestem już po 30stce warto wziąć się za siebie i zrobić sobie jakiś zabieg medycyny estetycznej. Czy znacie Magiczną Klinikę ? Wiem, ze przyjmują w Lesznie, warto się tu wybrać ?

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: pariss »

no to jesteśmy w podobnym wieku i doskonale wiem o czym mówisz. drobne zmarszczki, kurze łapki i te sprawy :) ja dodatkowo nie znoszę jeszcze swoich wąskich ust, też myślę o tym by je powiększyć. co do salonu w Tychach to nie znam żadnych konkretnych ale zerknij czy Magiczna Klinika tam nie d ziała. Sama rozważam to by się do nich zapisać na taki zabieg.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: bubaa »

już kiedyś słyszałam o MK ale nie wiedziałam, ze w Lesznie też ich znajdę ( faktycznie tu także przyjmują). Dzięki za in formację, na pewno przejrzę sobie ich ofertę i pewnie zadzwonię by umówić się na zabieg.

pariss
Posty: 168
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: pariss »

super, myślę, ze to dobra decyzja i będziesz zadowolona :) jak już się zdecydujesz to daj znać, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Mella »

Dokładnie przede wszystkim liczy się długotrwały efekt, jeśli chodzi o odpowiednie miejsce w Tychach to też polecam Magiczna Klinika ze względu na zakres, jakość i też całkiem przystępne ceny możesz sprawdzić tutaj magicznaklinika/pl/nasze-placowki/tychy/ gdzie salon się mieści i od razu kontakt :)

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Jarsek »

Wygląda to naprawdę ciekawie w przypadku tej kliniki, dobrze wiedzieć i mam nadzieję że jeszcze trochę temat się rozwinie bo jednak ingerowanie w nasz wygląd musi być wykonywane z najwyższą dokładnością.

zuzia852
Posty: 706
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: zuzia852 »

Świetnie, że jest takie miejsce, które można polecać w różnych miastach. Myślę, że każda kobieta bez żadnego problemu znajdzie w Magicznej Klinice zabieg dla siebie, który zostanie we właściwy sposób dobrany.

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

Na jaki zabieg najlepiej wybrać się do Magicznej Kliniki w Warszawie? Sama się zastanawiam nad kilkoma zabiegami, m.in. liftingiem, bo mam już swoje lata, dlatego przyda mi się zabieg wygładzający zmarszczki i ujędrniający skórę. Słyszałam, że ta klinika ma takie w ofercie, a są profesjonalistami. Moje koleżanki ich chwalą.

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: irenka »

Skoro chcesz pozbyć się zmarszczek, to nie zwlekaj, tylko zapisz się do Magicznej Kliniki, bo jestem pewna, że Ci też pomogą. Jeśli chcesz zrobić też lifting, to u nich też możesz go wykonać za rozsądną cenę. Przejrzyj sobie ofertę, bo wykonują też inne zabiegi, np. modelowanie ust czy korekcję nosa. Ogólnie ich oferta jest rozbudowana. Tutaj ją znajdziesz magicznaklinika/pl .

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Magiczna Klinika w Tychach - opinie

Post autor: Alka »

irenka, dzięki za informacje, a możesz powiedzieć trochę więcej na temat zabiegów odmładzających? Widziałam, że mają nici haczykowate i zabiegi na skórę dłoni. W sumie może i ten bym się zdecydowała, bo o skórę dłoni też trzeba zadbać, bo co z tego, że będę miała jędrną twarz, skoro dłonie będą zdradzały mój wiek.


ODPOWIEDZ