Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Post autor: Mella »

Czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń medycznych. Szczególnie tutaj chodzi mi o autoklawy kosmetyczne o wysokiej wydajności i skuteczności sterylizacji narzędzi. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Wasze porady w tym zakresie :)

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Post autor: SebastianUs »

Szukając przede wszystkim dobrych autoklaw do dezynfekcji oraz sterylizacji pakietów narzędzi kosmetycznych to mogę polecić zapoznanie się z ofertę hurtowni kosmetycznej FineFactory ponieważ u nich kompletowaliśmy sporo wyposażenia, a co do samego modelu tego sprzętu to wybraliśmy Enbio S Black który jednak daje duże możliwości, jak sterylizacja kilku pakietów narzędzi jednocześnie, automatyczne raportowanie oraz pełne bezpieczeństwo i dokładność. Do tej pory zdecydowanie nas nie zawodzi :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Post autor: Marson »

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zadbać o wybór jak najlepszych urządzeń kosmetycznych wspierających skuteczną i dokładną sterylizację pakietów narzędzi, których używacie w swoim salonie. Dlatego tutaj mogę polecić ze swojego doświadczenia zdecydowanie FineFactory u których też można znaleźć inny tego typu sprzęt. Odnośnie autoklawy to według mnie zdecydowanie świetnym wyborem jest Enbio S który bardzo dobrze się sprawdza, cena adekwatna do jakości.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Post autor: Mella »

Ogromne dzięki za informacje, chętnie sprawdzę i mam nadzieję że to nie koniec wskazówek z Waszych doświadczeń!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Autoklawy kosmetyczne - wskazówki

Post autor: Jarsek »

Tutaj mogę polecić do sprawdzenia Enbio S Black ze względu na jakość, funkcjonalność i zakres cen. Możesz zajrzeć sobie na finefactory/pl/p/2269/111112/autoklaw-enbio-s-led-black-gratis-certyfikat-autoklawy-enbio-autoklawy-kosmetyczne-i-medyczne-dezynfekcja-i-sterylizacja-firma.html i go sprawdzić. W pakiecie w razie awarii zapewniają autoklaw zastępczy na czas naprawy, gwarancję 24 miesiące. No i ten model umożliwia sterylizację kilku pakietów narzędzi jednocześnie na czym szczególnie nam zależało :)


ODPOWIEDZ