Pielęgnacja skóry wokół oczu

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: Iskra »

Zastanawiacie się jak skutecznie pielęgnować skórę wokół oczu? Zależy wam na sprawdzonych i działających metodach? Jeśli tak, to szczerze polecam wam zajrzeć tutaj https://kodano.pl/poradnik/jak-pielegno ... -oczu.html . W ich artykule możecie dowiedzieć się naprawdę sporo. Znajdziecie tam przydatne i sprawdzone metody, dzięki którym lepiej zadbacie o skórę wokół waszych oczu. Sam ostatnio trafiłem na tą stronę i nie zawiodłem się. Ich sposoby naprawdę działają! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: gosiek »

Skóra wokół oczu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, zgadzam się. Podstawa to krem pod oczy, ja jestem zadowolona z działania tego herbapol-polana/com/kosmetyki/kosmetyki-odmladzajace/krem-pod-oczy . Taki krem trzeba nakładać regularnie, wklepywać delikatnie a nie wcierać. Do tego kluczowy jest sen, odpowiednia ilość godzin przespanych w nocy i skóra pod oczami nie będzie opuchnięta!

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: miksturka »

Ja mialam kiedys problem z przebarwieniami skory wokol oczu, odkąd stosuje krem z witaminą c to jest naprawde duzo lepiej :)

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: knot »

a mozna wiedziec jaki konkretnie?? to sobie chętnie wypróbuje :) szukam czegos co pomoze mi zadbac o te strefy pod oczami

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: miksturka »

U mnie swietnie sie sprawdza ten krem notino/pl/tolpa/holistic-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy-zmniejszajacy-obrzeki-i-cienie-pod-oczami/ cena przystepna a dzialanie naprawde skuteczne,po kilku tygodniach widac sporą roznice

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: knot »

No to musze sobie go zamowic nie stosowalam jeszcze wiec z przyjemnoscia przetestuje, a jak efekt bedzie fajny to juz w ogole bajka :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: kasiunia »

Wygląd oczu i ich oprawa są szczególnie ważne dla ostatecznego naszego wyglądu. Robimy więc różne zabiegi i wykonujemy inne czynności, które spowodują ,że będziemy lepiej się czuły. Za namową mojej przyjaciółki wybrałam sztuczne rzęsy Mink - kbarth/pl/pol_m_Stylizacja-Rzes-i-Brwi_Rzesy-Mink-151.html .Cyba najbardziej mi spasowały i czuję się w nich wyjątkowo dobrze. Nie zakładam ich na co dzień ale na szczególne okazje zabawy czy wesela.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: zuzia852 »

Zdecydowanie polecam Eveline serum shot z kofeiną na delikatne okolice twarzy. Ma korzystny wpływ na wygląd skóry okół oczu i ust. Ja jestem bardzo zadowolona.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: chorobo »

Cześć! Słyszałam, że firma https://www.hadalabotokyo.pl/ ma szeroki wybór kremów przeciwdziałających starzeniu się skóry. Czy ktoś z was używa takiego kremu i zauważył efekty? Kilka ich produktów przypadło mi do gustu i chyba się skuszę na małe zamówienie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pielęgnacja skóry wokół oczu

Post autor: malinka »

No, ale o oczy trzeba też odpowiednio zadbać. Dlatego tutaj https://sklep.brilo.eu/zapalenie-spojow ... zyny/24-14 możecie nawet poczytać sobie ciekawy i zarazem pomocny artykuł - z którego możecie się dowiedzieć na czym polega zapalenie spojówek? Jakie są tej przypadłości przyczyny?


ODPOWIEDZ