Modne ubrania

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Modne ubrania

Post autor: chorobo »

Mówiąc o fajnych ubraniach, chciałem Cię zapytać, czy macie jakieś sprawdzone sklepy, w których mogę kupić ładne sukienki damskie z długimi rękawami ? Przed wyjazdem na wakacje chcę dokończyć garderobę, bo muszę się ocieplić na wypadek, gdyby zaczęło padać :) Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Modne ubrania

Post autor: AsiaS »

a znacie jakieś fajne sklepy z ubraniami outletowymi? Ja mam swój ulubiony pepegi.eu/kurtki-adidas ale chętnie poznam inne :D :)

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: Pigwa »

Teraz jest bardzo dużo sklepów, w których można kupić fajne ubrania. Ja bardzo często zamawiam ubrania w sieci, bowiem nie ma problemu ze zwrotem w razie nietrafionych zakupów. Teraz poluję na jeansy damskie mohito/com/pl/pl/ubrania/jeansy , bo moje są już dość wysłużone i boję się, że lada moment pękną w kroku :D Szukam czegoś z wysokim stanem bo chce zakryć oponkę. No i fajnie by było, gdyby były wyszczuplające :) Muszę przejrzeć co teraz jest na topie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Modne ubrania

Post autor: chorobo »

Wiesz co, z tego co wiem, bardzo ładne koszulki damskie można znaleźć w ofercie sklepu atlantic/pl/koszulki-damskie. Polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili, a myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami. Mają również atrakcyjne ceny.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: zdrowaja »

Nie mam za dużo modnych ubrań, dlatego wciąż myślę o zakupach. Podobają mi się nawet nowoczesne ubrania, jak garnitur damski komplet i właśnie czegoś takiego szukam. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś odpowiedniego i będę zadowolona, bo to jednak dla mnie jest ważne. Chcę wyglądać dobrze.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: malinka »

Natomiast mi koleżanka ostatnio polecała firmę nubee/pl/pl/c/KIMONO/3076 - bo ponoć tam można kupić coś oryginalnego i niepowtarzalnego dla siebie.... Także jestem ciekawa ich ofert i na pewno wkrótce zapoznam się dokładnie z ich ofertami. Jak chcecie, to i wy możecie tam zerknąć.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: zuzia852 »

Ja lubię modę, jak każda kobieta. Muszę sobie kupić już jakąś kurtkę przejściową, bo wybieramy się nad polskie morze, a wiadomo, że tam z pogodą różnie. Widziałam, że w yups yups/pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-przejsciowe-273.html pojawiła się już jesienna kolekcja.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: kasiunia »

Wszyscy bardzo lubimy ładnie się ubrać nie tylko dziewczyny ale faceci także. Jak widzą jakie ostatnio rzeczy kupuje mój brat , to jestem pod wielkim wrażenie... stroi się chłopak. Postanowiłam mu pomóc w tych zabiegach i kupiłam mu takie oto męskie jeansowe spodnie - dstreet/pl/product-pol-40187-Spodnie-meskie-jeansowe-joggery-czarne-Dstreet-UX3570.html .Trochę bałam się ,że spodnie mogą nie pasować ale nie było problemu i leżą wyśmienicie.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Modne ubrania

Post autor: Amy9602 »

Modne ubrania to nie wszystko :) Dla mnie uwieńczeniem każdej stylizacji jest odpowiednio dopasowana biżuteria :D Z tego względu mam jej na prawdę sporo. Duży wybór można znaleźć w sklepie dittazimmermann/com/ . Fajnie, bo są tam dostępne świecidełka w różnych kolorach :)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Modne ubrania

Post autor: paulajacka12 »

ss


ODPOWIEDZ