Podstawowy kurs makijażu permanentnego

smakija
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 17, 2020 1:27 pm
Podstawowy kurs makijażu permanentnego

Post autor: smakija »

Podstawowy kurs makijażu permanentnego permanentny/com/kurs-makijazu-permanentnego-basic Newlooks. Szkolenie z makijażu permanentnego BASIC to kurs podstawowy, który pozwoli Ci zdobyć konkretne umiejętności niezbędne w wykonywaniu zawodu profesjonalnej linergistki. Praktyczne ćwiczenia w wersji 1:1 lub w małej grupie 2 - 3 osób z doświadczoną trenerką sprawi, że szybko przyswoisz sobie nowe umiejętności, które natychmiast wykorzystasz w codziennej pracy.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Podstawowy kurs makijażu permanentnego

Post autor: lunka »

Też myślę o takim kursie. Na pewno ważne jest to, aby dużo ćwiczyć. Widziałam, że w ofercie permanent24/pl/pl/c/Pigmenty/33 są specjalne pigmenty do treningów, a ceny znacznie niższe, aniżeli w innych hurtowniach. Co o tym myślisz?

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Podstawowy kurs makijażu permanentnego

Post autor: Domis3223 »

Ja ostatnio zrobiłam sobie kurs nowych metod manicure kursystylizacji/pl/kurs-manicure/, jestem bardzo zadowolona, dużo nowości się tam dowiedziałam. Kolejnym etapem właśnie będzie kurs makijażu pernamentrego, niestety tam nie prowadzą takich, więc proszę o jeszcze inne propozycje, z których jesteście zadowoleni.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Podstawowy kurs makijażu permanentnego

Post autor: oponka25 »

Hejka. Nie powiem bo taki kurs na pewno nam się przyda, pod warunkiem że jest to co chcemy akurat robić. Ale jak na razie to ja jestem na etapie zapoznawania się z lakierami hybrydowymi, bo jest ich dość duży wybór. I tak szukałam jakiś informacji na ten temat i między innymi natrafiłam na ten artykuł lakieryhybrydowe/pl/lakiery-hybrydowe-brazowe z którego to dowiedziałam się, że brązowy kolor zawsze jest i będzie w modzie.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Podstawowy kurs makijażu permanentnego

Post autor: karinaMa »

Pewnie, że tak. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście byli w stanie dobierać jak najlepsze rozwiązania modowe pod kątem siebie. Na stronie lakieryhybrydowe/pl/lakiery-hybrydowe-srebrne macie sporo cennych wskazówek w tym zakresie, więc może warto byłoby już teraz tam zajrzeć? Sami musicie sobie ten temat dobrze przemyśleć i zdecydować, co bedzie dla Was najlepsze.


ODPOWIEDZ