kosmetyki na bazie naturalnych olejków

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: kleopatra »

Widziałam takie kosmetyki w ekodrogerii i nawet o nich czytałam na tym blogu ekodrogeria/pl/blog na ich temat ale jakoś dotąd nie miałam okazji ich wypróbować, najwyraźniej wszystko przede mną :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: zuzia852 »

Dobrej jakości wydajne kosmetyki możecie w tym eveline/pl/cialo/rodzaj/peelingi-do-ciala sklepie internetowym znanego producenta zamówić. Mają wyprzedaże, wybór jest duży, myślę że każdy tam dla siebie coś znajdzie. Zobaczcie sami, ja tam zamawiam.

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Gierra167 »

Jeśli chcesz się o siebie zatroszczyć to zrób sobie prezent i wybierz się na stronę EraNatura . Tam znajdziesz dużą ilość produktów do medycyny estetycznej. Znajdziesz tam różnego rodzaju serum które naprawdę wspaniale działają na skórę. Polecam bardzo

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: matylda »

U mnie takie kosmetyki się nie sprawdziły. Miały nawilżyć a tego nie zrobiły. Teraz używam tego kremu permanent24/pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream-50-ml/357 i on daje radę w 100%.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: lunka »

Z naturalnych kosmetyków to bez dwoch zdań moge wam polecić produkty herbapol-polana/com/ Znajdziecie u nich nie tylko kosmetyki, ale też suplementy, które w połączeniu dają pielęgnację dwukierunkową. Moja cera, mimo tego że jest wrażliwa i więcej rzeczy jej nie służy, z tą linią produktow bardzo się polubiła.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: karinaMa »

To prawda. Przecież jeśli odpowiednio zadbacie o Waszą cerę, to efekt może być dużo przyjemniejszy. Właśnie dlatego warto już teraz zajrzeć do ktomalek/pl/produkty-kosmetyczne-pod-oczy-i-na-powieki/k-127/1 i dowiedzieć się, które produkty kosmetyczne mogą okazać się dla Was najlepszym wsparciem.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: menni »

Zawsze sprawdzam skład kosmetyków zanim je kupię, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę. Do włosów stosuję na przykład szamon z roślinnym wyciągiem z piwonii Klorane i tylko po nim nie czuję szczypania. Duża w tym zasługa formuły o fizjologicznym pH. Dzięki niemu moje włosy są miękkie i jedwabiste.

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Nikita »

Ja zastanawiam się jaki kupić dla siebie olejek perfumowany. Trudno jest trafić na ten dobry, tutaj znalazłam taki olejek yasmeen/pl/yasmeen/yasmeen-jannah-cpo.html gdzie na stronie jest napisane o co chodzi - perfumy nie są zrobione na bazie alkoholu tylko naturalnych olejków. Ponoć są trwałe i ładnie projektują. Spotkałem się tylko z olejkiem eterycznym, ale olejek perfumowany? Pierwszy raz słyszę Czy któraś z was może miała ten krem i używała ? jestem ciekawa waszej opinii.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: lunka »

Ja co nieco na kosmetykach się znam i powiem wam, że w sklepie novakosmetyki/pl/pl/72-zestawy na pewno znajdziecie takie kosmetyki, które sprostają waszym wymaganiom - i wymaganiom waszej cery. Możecie kupić pojedyncze produkty, a także całe zestawy. Wybór należy już tylko dla was.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Alka »

Jest w sieci sklep MadamNatura i tam znaleźć można sporo takich naturalnych produktów i kosmetyków. Jeśli chodzi o te z naturalnymi olejkami to warto moim zdaniem sprawdzić dostępne u nich dezodoranty w kremie. Taki dezodorant w kremie to świetna alternatywa dla tradycyjnego dezodorantu. Nie zawiera szkodliwych substancji. Pielęgnuje, pięknie pachnie i faktycznie zwalcza brzydki zapach i bakterie.


ODPOWIEDZ