Sklep medyczny

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: chorobo »

Jak już mowa o sklepie medycznym, to ja od siebie polecam wam zerknąć na stronę tego miejsca inmed/pl/katalogi/ . Moim zdaniem, oni mają największy asortyment i najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Zajrzyjcie sobie do nich w wolnej chwili, a myślę że nie będziecie rozczarowani

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: sofia11 »

Ja ostatnio szukałam profesjonalnego wyposażenia dla przychodni i trafiłam na ofertę tej firmy spacemed/pl/pl/c/Oftalmoskopy/234 Musze przyznać że jest bardzo rozbudowana! na spokojnie wyposazysz z nimi cały szpital! Mają duży wybór urządzeń medycznych, narzędzi i akcesoriów. Zobacz sobie!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: Mella »

Odnośnie poszukiwań również wysokiej jakości i wydajności w zakresie sprzętu medycznego, w tym również sprzętu RTG to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę miserwis-rtg/pl/ u których będziecie mogli znaleźć specjalistyczne cyfrowe aparaty rentgenowskie, diagnostyczne, czy również stomatologiczne wraz z pełnym oprogramowaniem. Dobra cena, terminowość realizacji. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać, czy zakupy się udały.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Sklep medyczny

Post autor: karinaMa »

Tylko że wybór nie zawsze jest taki oczywisty. Wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o problemy zdrowotne, to jednak lepiej byłoby postawić na konsultację ze specjalistami. Dzięki temu będziecie mieli pewność, co nada się najlepiej w kontekście zdrowienia. Na stronie brandvital.eu/ widziałem różne sprzęty medyczne. Myślę, że dzisiaj ten wybór może okazać się przydatny w powrocie do zdrowia.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: patrycja7 »

W takiej sytuacji czasem trzeba zaopatrzyć się także w sprzęt do masażu i rehabilitacji. Warto wiedzieć, że taki sprzęt można zamówić przez internet. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego Orteo, gdzie znajdziecie nawet takie profesjonalne akcesoria jak stabilizatory: https://www.orteo.pl/sznurowany-stabili ... eller-4888 .

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: kygo »

Warto wiedzieć, że w swojej ofercie bardzo duży wybór sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego ma sklep ortopedyczny Musi Med. Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ich ofertą. Wszystko zamówicie wygodnie online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Na dodatek zainteresujcie się też taką kwestią jak wózki inwalidzkie: https://musi-med.pl/pl/c/Wozki-inwalidzkie/24 .

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: zuzia852 »

Zaopatrując swój gabinet medyczny nie można zapominać o ochronie dla siebie. Rękawiczki ochronne pełnią tutaj kluczową rolę. Pod adresem: https://bit.ly/42fqcuX udało mi się znaleźć takie bezpudrowe nitrylowe z teksturą diamentową. Skutecznie chronią i nie łatwo je rozerwać.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: chorobo »

:) :) :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)


ODPOWIEDZ