Sklep medyczny

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Sklep medyczny

Post autor: gitarka »

W jakim miejscu zazwyczaj kupujecie maseczki i środki do dezynfekcji. Wiem, że są one tak bardzo ogólnodostępne ale jakoś te z medycznym przekonaniem bardzo do mnie przemawiają. Ja zazwyczaj robie zakupy w AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny: Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 51, 05-500 Piaseczno . Wy gdzie?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: sofia11 »

Gdybyś szukała peruki medycznej zajrzyj na perukisklep/pl/peruki-naturalne/ W ofercie tego sklepu znajdziesz szeroki wybór peruk oraz włosów do przedłużania oraz zagęszczania. Widziałam, ze dostępne są też kosmetyki. Sama myślę o zakupie peruki, bo niestety okazało się, ze choruję na łysienie plackowate.

Bordo
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:54 am
Re: Sklep medyczny

Post autor: Bordo »

Wyposażenie medyczne można też uzupełnić omnes/pl/parawany-medyczne. Mają bardzo dobre ceny, można nawet wynająć określone sprzęty. W razie potrzeby spokojnie można zerknąć ;)

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: zdrowotna »

Wiadomo, że w sklepach medycznych dostaniemy to czego konkretnie szukamy lecz za to sporo zapłacimy. Dlatego też szukam w sieci jakiegoś innego sklepu w którym to można znaleźć takie maseczki w rozsądnej cenie. I tak trafiłam na tę ofertę ceneolokalnie/pl/krakow/maski-przeciwpylowe-i-ochronne Nawet nie sądziłam, że można znaleźć tyle dobrych maseczek i to w rozsądnych cenach

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: lewandowska »

Ja maseczki kupuję w sklepie medycznym Apolonia. Tam też zaopatruję się w odzież oraz obuwie medyczne: apolonia/com/pl/odziez-medyczna/obuwie/ :) Mają naprawdę bardzo dobre jakościowo produkty, z których w naszej placówce jesteśmy zadowoleni. Kupujemy tam od zeszłego roku i prawdopodobnie będziemy kontynuować współpracę ;)

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: malinka »

A kojarzycie sklep medyczny.store ? Bo, tam też można dostać najróżniejsze sprzęty medyczne. Przykładowo ja swojej babci planuje kupić balkoniki z siedziskiem. W ten sposób będzie mogła się swobodnie poruszać.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: Niko_dem »

Bardzo dobry sklep medyczny, w którym kupić można nie tylko maseczki ale także akcesoria medyczne, takie jak inhalatory czy ciśnieniomierze, to Uniformix. W sklepie tym znaleźć można również odzież medyczną uniformix/pl/pol_m_Odziez-medyczna-315.html znanych i cenionych producentów, która zapewnia odpowiedni komfort i wygodę noszenia przez cały dzień spędzony w pracy.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli szukacie wypełnień do wypełnień dentystycznych to koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości materiały glassionomerowe do mieszania ręcznego , dzięki którym możecie zużyć jaką ilość preparatu jaka jest wam potrzebna. Dzięki temu zauważycie też oszczędności, a także nie zmarnujecie cennego materiału, który pomógłby innym pacjentom. Można je zakupić w naprawdę dobrych cenach.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Sklep medyczny

Post autor: luiza34 »

Wiele osób wspomina o wypadaniu włosów i łysieniu. To poważny problem, z którym trudno walczyć. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie zakup peruki. Można to zrobić tutaj perukikrakow/pl/naturalne-peruki/ . Wykonane są z włosów naturalnych, dlatego trzeba o nią dbać. Są one nieco droższe, ale nie wyglądają sztucznie. Poza tym włosy można czesać, suszyć czy prostować.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Sklep medyczny

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, co mogłoby sprawdzić się najlepiej w Waszym biznesie medycznym. Na rynku jest wiele różnych sprzętów, na które powinniście zwrócić uwagę. Ja czuję, że dobrym wyborem byłoby przejrzenie asortymentu, który znajdziecie pod adresem doochrony/pl/kategoria/medyczne To bardzo cenna rzecz, dlatego też koniecznie zastanówcie się, co mogłoby być dla Was najlepsza opcją. Mnie to w pełni przekonuje, dlatego też koniecznie powinniście zwrócić uwagę na to, co najlepiej nada się do Waszej placówki.


ODPOWIEDZ