Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?

Post autor: Tropicielka »

Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?
Podpowiedzcie mi coś co trzyma sie ładnie z 10 godzin bez poprawek?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?

Post autor: Ive »

Jeśli chodzi o podkłady do twarzy do mam kilka ulubionych wybieranych m.in w sklepie kosmetykizameryki/pl/category/twarz-podklady , ale nie mam jednego takiego super the best.
Innego używam wiosną, teraz latem, a innego zimą, bo też pilnuję się wiedząc, że skóra w różnych porach roku różnie oddycha i ma inne potrzeby, więc wg mnie stosowanie jednego cały czas zapycha pory i sprawia, że cera robi się szara i nieładna
A Ty?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?

Post autor: bodo »

Prawda jest taka, że taka, że podkład należy wybierać do konkretnej cery. Nie ma jednego idealnego rozwiązania, które się wszędzie sprawdzi. Tutaj darmarsklep/pl/podklady-do-twarzy/loreal-infallible-24h-fresh-wear-podklad-125-natural-rose-30ml sobie zerknijcie. Mają tam wiele różnych propozycji dopasowanych do potrzeb skóry. Być może uda wam się tam coś wybrać dla siebie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jaki podkład do twarzy najlepiej Wam sie sprawdził?

Post autor: sofia11 »

Ja staram się codziennie malować i nakładać balsam na skórę. Lubię to robić, wtedy czuję, że robię coś dobrego dla siebie. Dzisiaj trafiłam na madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Mineralami-_Bronzery-Mineralne-247.html i zastanawiam się nad nowymi kosmetykami do makijażu. Moje się powoli kończą i chciałabym przetestować coś nowego.


ODPOWIEDZ