Jak o siebie dbacie na co dzień?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również skupić się na dobrym suplemencie diety. Mnie ostatnio zainteresowała Neoglandyna i nie ukrywam, że chyba skuszę się na jej zamówienie. Udało mi się ją znaleźć w dobrej cenie, więc byłaby to niezła okazja. Dajcie znać, jakie suplementy w na co dzień przyjmujecie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: zuzia852 »

W mojej pielęgnacji nie może zabraknąć maski do paznokci na noc od eveline med+. Fantastycznie wzmocniła moje paznokcie, a właściwie nie kosztuje mnie to żadnego wysiłku.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: violet »

Na pewno zdrowa dieta jest ważna, jak i aktywność fizyczna. Dlatego mam nadzieję, że to wszystko się mi uda i będę w stanie sobie o tym wszystkim jakoś zapanować. Dalej, zerkam sobie od czasu do czasu na coś takiego jak sprej do nosa , bo mam wrażenie, że nie będzie to dla mnie szokujące, jeśli w rodzinie zachorujemy.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Mella »

Ja miałam ogromne problemy z jakością włosów w okresie ciąży, do tego stres i wiele innych czynników powodowało że naprawdę intensywnie zaczęłam trafić włosy i dlatego jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości jeśli chodzi o peruki to możecie zerknąc do oferty perukaradom/pl/peruki-warszawa/ ponieważ można znaleźć u nich akurat wiele świetnych propozycji. Będziecie zaskoczone jak teraz wyglądają oraz przylegają do głowy. Pozdrawiam ;)

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Danuta »

Myślę że dbając o siebie trzeba stosować dobrą dietę, ruszać się i korzystać z dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zobaczcie tu https://www.e-zikoapteka.pl/ W zakładce dermokosmetyki znajdziecie duży wybór. Mi np odpowiada olejek do kąpieli Bioderma do suchej skóry.Sprwdźcie same.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każda z nas ma swoje ulubione kosmetyki, które podkręcą naszą urodę albo zatuszują jej mankamenty. Ostatnio odkryłam możliwości jakie daje nam stylizacja rzęs. Otóż znalazłam sklep ze stylizacją rzęs - https://kbarth.pl/ .Zaopatrzyć się tam można we wszelkie niezbędne produkty do przedłużania rzęs. Oczywiście nie przedłużam sobie rzęs na co dzień , ale już na specjalne okazje jak imprezy rodzinne czy wesela , jak najbardziej.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: patrycja7 »

Warto też raz na jakiś czas wziąć relaksującą kąpiel po ciężkim dniu. Co powiecie na kąpiel z dodatkiem nagietkowej soli do kąpieli: https://blogo.com.pl/sol-do-kapieli-nagietek ? Polska marka Błogo produkuje naturalne kosmetyki do kąpieli. Moim zdaniem warto rzucić okiem.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: kygo »

Odpowiednia pielęgnacja cery jest bardzo ważnym elementem codziennej rutyny. Kosmetyki warto dobierać do zapotrzebowania naszej skóry. Polska marka Dabi'a stworzyła naturalne kosmetyki i suplementy diety dla kobiet po czterdziestce. Są to między innymi kosmetyki takie jak serum peptydowe. Uważam, że warto się zainteresować.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Kamilla36 »

Oczywiście poprzez codzienną pielęgnację, ale też makijaż. Ostatnio nie rozstaję się z kredką żelową pod oczy Eveline Variete. Kocham ją za pigment, precyzję i trwałość.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skate 15
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 28, 2024 7:23 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Skate 15 »

Przede wszystkim używam sprawdzonych produktów wysokiej jakości.


ODPOWIEDZ