Jak o siebie dbacie na co dzień?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: sofia11 »

Ja dzisiaj trafiłam na koktajle odżywcze herbalife i zastanawiam się nad zamówieniem ich w lipcu. Jestem na diecie i lubię pić koktajle a te podobno spokojnie mogą zastąpić posiłek. Wybór smaków jest bardzo duży, Ktoś z was już je pił?

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: matylda »

Odkąd trafiłam na salon easynails/pl/ moje paznokcie nigdy nie wyglądały tak dobrze. Zrobiłam sobie manicure hybrydowy i naprawdę jest zadowolona z efektów. Polecam każdmu!

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Bonia »

Poszukuję kompletnego stroju do jazdy konnej, chodzi mi o ubiór jeźdźca na zawaody wanthaveit/pl/jak-ubrac-sie-na-zawody-jezdzieckie-jak-skomponowac-stroj-jezdziecki-na-zawody Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie kompleksowo można znaleźć taką ofertę, zbliżoną do wskazanej?

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: kygo »

Jak apteka - to tylko Apteka Galen: aptekagalen/pl/aspirin-c-20tbl-musujacych . Można tam znaleźć ogromny wybór produktów, które zamówimy bez wychodzenia z domu. Są to między innymi właśnie leki i suplementy.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: patrycja7 »

Warto także wiedzieć, jakie choroby i schorzenia mogą nas spotkać. Jednym z nich jest naczyniak wątroby. Znalazłam w sieci bardzo ciekawy artykuł na ten temat: nowafarmacja/pl/blog/naczyniak-watroby-czy-jest-grozny-jakie-ma-objawy-przyczyny-powstania-i-jak-go-leczyc .

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: Android »

Na co dzień to regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam żeby być w formie. Co do ćwiczeń to radze sobie zrobić siłownię w domu a odpowiednie przyrządy zakupić tutaj marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html Mają bogatą ofertę i niskie ceny a w razie czego zakupy ratalne. Idealny sklep na tego typu zakupy.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: gitarka »

Warto skorzystać z usług tej apteki internetowej: a-manada/pl/kasetka-dozownik-do-lekow-elena-4-komorowa-7-dni-tyg-tygodniowa-1-szt . Wybór mają bardzo duży - nie tylko jeśli chodzi o leki ale też różne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji. Polecam się u nich rozejrzeć.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: patrycja7 »

Covid to choroba, którą wiele osób przechodzi bardzo ciężko. W przypadku braku apetytu warto pomyśleć o żywieniu klinicznym dojelitowym. Poczytajcie sobie, czym są nutridrinki takie jak Fresubin czy Nutrica. Można je zakupić w aptekach sieci DOZ w super cenach.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: goskaa54 »

Ja polecam stosować sprawdzone kremy nawilżające które zadbają o skórę twarzy. Najlepiej będzie jak przejrzysz ofertę esklep.bielenda/pl/kremy_nawilzajace.html bo tam masz doskonałe kremy nawilżające. Nie tylko są skuteczne ale i w atrakcyjnej cenie więc warto.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: lunka »

Ja nie wyobrażam sobie nie robić paznokci. Swoje naturalne paznokcie mam brzydkie, więc manicure jest do mnie zbawieniem. Teraz zamierzam wybrać się na wizytę do easynails/pl/uslugi/manicure/manicure-hybrydowy/ bo słyszałam wiele pochlebnych opinii na ich temat.


ODPOWIEDZ