Pielęgnacja włosów

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Pigwa »

Widzę, że większośc z Was skupia się tylko na kosmetykach. Tak naprawdę w pielęgnacji włosów tez ogromne znaczenie ma to, czym stylizujecie włosy. Ja np codziennie prostuję włosy, dlatego zainewestowałam w bardzo dobrą prostownice z babyliss. Jest bardzo nowoczesna, ma specjalne płytki, któe po rozgrzaniu nie niszcza włosó, mozna ustawić temperaturę no i włosy się nie elektryzują podczas prostowania.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: akacja56 »

Pielęgnacja włosów jest tak sam ważna jak całego ciała. Tal samo jak Kobiety, mężczyźni powinni zadbać o siebie. Warto tutaj pomyśleć o specjalistycznym salonie tak jak ten w Toruniu charlesco/pl/ . Czasem jak się szuka to się znajduje takie propozycje.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: pikawka »

Ważne jest by dbać też o nasze włosy. Moja siostra od dłuższego czasu ma spore problemy z wypadającymi włosami. Stosowała jakieś leki ale teraz zauważyłam, ze zaczełam stosować też taki sklep.bellita.waw/pl/pl/p/Kerastase-Genesis-Bain-Hydra-Fortifiant-Shampoo-250ml/1539 szampon do włosów. Uważam, że warto stosować takie rzeczy,bo już na takiej podstawie pielegnuje się włosy i na nie wpływa.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: treska »

A co do fryzjera, to kogo polecacie w Warszawie? Ja ostatnio kilka pozytywnych opinii słyszałam na temat wellmetime/com/usluga/fryzjer-z-dojazdem-warszawa/ i właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Co sądzicie na ten temat?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: zdrowaja »

Na co dzień staram się dbać o moje włosy, ale nie jestem przekonana, czy mi to w pełni wychodzi. Oczywiście najlepiej byłoby, gdybym na przykład zdecydowała się na wizytę u kogoś, kto się na tym fachowo zna, ale skąd ja mam wiedzieć, który jest otwarty fryzjer gdańsk ? Nie jest łatwo kogoś takiego wyłapać. A włosy niszczeją.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: bodo »

Trzeba naprawdę dbać o siebie kompleksowo, jeśli macie puszące się włosy. Jest to wynikiem struktury włosa czy też zniszczeń, które powstają przez nieodpowiednią pielęgnacje. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. Są jednak skuteczne sposoby na wygładzenie włosów. Dzięki temu można wyglądać idealnie i to bez konieczności wydawania milionów. Pomyślcie o tym koniecznie.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: deborah »

Produkty pielęgnacyjne do włosów kupuję w internetowej drogerii abc Kosmetyczne abckosmetyczne/pl/. Szeroki wybór kosmetyków do każdych rodzajów włosów sprawia, że bez problemu znaleźć można produkt dopasowany do swoich potrzeb. Plusem jest ekspresowa przesyłka, która zawsze dociera na czas i jest odpowiednio zabezpieczona. Jeżeli szukacie produktów w niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych, polecam.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: bodo »

....

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: izka »

....

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: menni »

mi się niestety nie udaje pielęgnacja włosów, pomimo straconych pieniędzy zmagam się z wypadającymi włosami. koleżanka doradziła mi wybrać się do sklepu perukami perukikielce/pl/peruki-radom i chyba tak zrobię. żeby móc w końcu cieszyć się wymarzoną fryzurą


ODPOWIEDZ