Pielęgnacja włosów

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: sofia11 »

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów znajdziesz tutaj madlensklep/pl/pol_m_PIELEGNACJA_Wlosy-1047.html Powiem ci szczerze, ze odkąd zmieniłam kosmetyki na naturalne moje włosy są miękkie i gładkie! Jeszcze nigdy takie nie były. Myślę o wprowadzeniu do swojej pielęgnacji kolejnych kosmetyków z dobrym składem.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: lunka »

Wbrew pozorom, to pielęgnacja włosów nie jest taka prosta jakby mogło się wydawać. Nie wiem jak to wygląda u was, ale u mnie kosmetyki drogeryjne w ogóle nie zdają egzaminu i muszę sięgać po te przebadane dermatologiczne, z wyższej półki. Obecnie stosuję produkty od ducray/com/pl-pl i powiem wam, że efekty są fenomenalne.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: menni »

Jak najbardziej, potwierdzam to zdanie. Już dawno nie kupowałam szamponów w drogerii, z apteki zamawiam Klorane szampon wzmacniający z chininą do włosów przerzedzonych klorane/com/pl-pl/wlosy/chinina-gama/szampon. Od czasu jak go stosuję zdecydowanie mniej mi one wypadają, stały się też mocniejsze i bardziej błyszczące. Kurację uzupełniam wcierką z tej samej serii

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: pariss »

ja mam włosy przesuszone i dośc mocno zniszczone wieloma stylizacjami. od jakiegfos czasu używam szamponu i opdżywki z serii Organic Gold z Evelkine Cosmetics i powiem Wam, ze sprawdzają się super. Włosy są dobrze nawilzone i odżywione, łatwo je wystylizować.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: luiza34 »

Pielęgnacja musi być dobrana do indywidualnych potrzeb. Każde włosy są nieco inne i wymagają innych kosmetyków. Wiem, że sporo kobiet ma problem z włosami suchymi, szorstkimi i zniszczonymi. Tu też potrzebna będzie odpowiednia pielęgnacja. Polecam ten artykuł w temacie portaldlazdrowia/pl/olejki-do-wlosow-wysokoporowatych-jak-dbac-o-wlosy-suche-zniszczone-i-szorstkie/ . Zastosowanie odpowiednich olejków może rozwiązać problemy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę tego sklepu bee/pl/t/olej-kokosowy-na-wlosy Ostatnio udało mi się tam znaleźć naprawdę wiele przydatnych produktów do włosów, całkiem atrakcyjnych cenach. Oprócz tego mają również ogromny wybór zdrowej żywności, więc naprawdę warto tam zajrzeć w wolnej chwili kropką

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Pigwa »

Ja ostatnio miałam problem z włosami córki. Przyniosła do domu wszy z przedszkola... Wiem, że to się zdarza i wcale nie świadczy o braku higieny, ale jednak jakiś niesmak budzi. Koleżanka poleciła mi Nitolic na wszy .Jest faktyczni skuteczny bo już po pierwszym użyciu wytępiłam wszy córki.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Iskra »

Moja żona od wielu lat farbuje się na jasny blond. Jej włosy są bardzo silne i nie wypadają, wszystko dlatego że zawsze kupuje wysokiej jakości apteczne farby do włosów. Odpowiednia pielęgnacja i korzystanie ze sprawdzonych produktów to klucz do sukcesu.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: zuzia852 »

Pielęgnacja włosów w cale nie jest łatwym zadaniem. Przede wszystkim pamiętaj, aby używać kosmetyków z dobrym składem. Właśnie dlatego polecam kosmetyki Klorane, bo mają w składzie naturalne wyciągi. Ja od jakiegoś czasu niezmiennie stosuję ich szampon z wyciągiem z rumianku. Jest delikatny i pieknie pachnie

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Luna077 »

Żeby włosy były ładne i zadbane nie tylko ważna jest domowa pielęgnacja, ale również wizyty regularne u fryzjera. Dzięki podcinaniu włosów końcówki nie będą wysuszone, postrzępione i rozdwojone. Wtedy włosy znacznie lepiej będą się prezentowały. Oczywiście zawsze warto wybierać salon sprawdzony i cieszący się dobrymi opiniami jak Między grzebieniem a nożyczkami - miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami/pl/ ul. Elbląska 37, 01-737 Warszawa Żoliborz). Pracownicy takiego salonu posiadają doświadczenie i stale się szkolą, żeby móc wykonywać fryzury nowoczesne i na czasie.


ODPOWIEDZ