Pielęgnacja włosów

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Mella »

W przypadku problemów z siwymi włosami warto wybrać dobrej jakości preparat, a dokładnie chodzi mi tutaj o GR-7 gr-7.eu/ który naprawdę fajnie się sprawdza pod względem skuteczności działania, ceny i też składu bo przede wszystkim skupia się na naturalnych produktach bez chemicznych barwników i skutecznie dociera do cebulek włosów.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: menni »

Mi zawsze radą służy mój Poznań fryzjer Piotr Sierpiński, doradza mi jakich kosmetyków używać i w jaki sposób. Stosuję się do jego rad i rzeczywiście kondycja moich włosów się poprawia. Nie ma to jak profesjonalna porada fachowca :)

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: zawadzka »

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego,że włosy, jak każda inna część naszego ciała potrzebuje poświęcania im czasu i dobrej pielęgnacji.Gdy jesteśmy młodzi szalejemy,eksperymentujemy,przesuszamy je,plączemy,farbujemy na potęgę,a potem włosy zaczynają się buntować i wypadać.Coraz częściej z takim problemem mają do czynienia mężczyźni i nie każdy z nich potrafi się z tym pogodzić.Ciekawym,dość powszechnym rozwiązaniem może być w takim przypadku zabieg mikropigmentacji skóry głowy klinikasmp/pl/zalety-zabiegu-mikropigmentacji/

zuzia852
Posty: 706
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: zuzia852 »

Wszystko zależy od porowatości Twoich włosów i ich potrzeb. W każdym przypadku jednak należy co jakiś czas stosować peeling do głębszego oczyszczenie skóry głowy. Ja polecam peeling trychologiczny Eveline My Life My Hair. Jest łagodny nawet dla wrażliwej skóry głowy.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Mella »

Przede wszystkim jeżeli rozglądacie sie przede wszystkim za wyborem dobrej jakości szamponów, czy odżywkami do swoich włosów to tutaj polecam zajrzeć do davines/pl/produkty/szampon/ gdzie można trafić na naprawdę sporo propozycji w zależności od konkretnych potrzeb i typu włosów. Licząc jednocześnie na dobry stosunek jakości do ceny, więc na pewno będą Wam także w stanie skutecznie pomóc w znalezieniu optymalnych propozycji dla siebie. Pozdrawiam serdecznie!

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: treska »

Tak samo jak robicie peelingi na twarz i ciało, tak samo powinniście robić peeling skóry glowy - w szczególności jeśli macie problem z nadmiernym przetłuszczaniem. Ja tego typu kosmetyki zamawiam w sklepie planetads/pl/pl/c/Peelingi-do-skory-glowy/36 i bardzo polecam. Cena adekwatna do jakości.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 419
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Magiee54 »

A coś na suche włosy? Szukam czegoś naprawdę sprawdzonego dla mojej dziewczyny. Bardzo na to narzeka, dlatego chciałbym jej pomóc. Słyszałem, że dobre produkty można znaleźć tu https://fryzjersklep.pl/ . Kupował tam ktoś kiedykolwiek? Możecie mi o nich powiedzieć coś dobrego? Liczę na Waszą pomoc w tym zakresie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: sofia11 »

Ja od siebie mogę polecić kosmetyki Guinot. Są według mnie idealne do włosów a także pielęgnacji twarzy i ciała. Sama ich regularnie używam i widzę znaczącą poprawę w kondycji włosów.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Marson »

No to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Cece u których będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości produkty do swoich włosów, w tym również specjalnych wosków do stylizacji włosów cece/pl/kategorie/woski-do-stylizacji-wlosow/ aby prezentowały się pięknie zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje. Ja na przykład bardzo często używam ich KREATIV PLAY wosk grejpfrutowy. Cena do jakości jak najbardziej okey, pozdrawiam!

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Alka »

O włosy trzeba dbać przez cały rok, żeby były piękne i lśniące, ale nie zapominajmy o skórze. Nawilżenie jest ważne. Z wiekiem skóra traci gęstość, więc wiele kobiet kupuje kremy przeciwzmarszczkowe. Wszystkie tego typu preparaty produkuje polska marka Iossi. Dbają o środowisko, dlatego ich kosmetyki są naturalne. Duży wybór ich kosmetyków jest tutaj bellita/pl/iossi .


ODPOWIEDZ