Pielęgnacja włosów

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: treska »

Prawda jest taka, że panowie również lubią dbać o swoje włosy. I tutaj zdecydowanie warto umówić się na wizytę do barbera adamszulcbarber/com Mój mąż regularnie tutaj chodzi na wizyty i jest zachwycony.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: chorobo »

Jeśli interesują Cię kosmetyki i ogólnie pielęgnacja ciała czy włosów, to myślę, że na pewno spodoba Ci się ten blog jejpiekno/pl. Można się z niego dowiedzieć wielu interesujących rzeczy, więc nie sądzę, że będziesz zawiedziony

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: kasiunia »

Pielęgnacja włosów to proces ciągły, w zasadzie możemy i powinnyśmy dbać o nie każdego dnia. Najlepszym sposobem na pielęgnację włosów jest korzystanie z dobrej jakości produktów, odżywek czy szamponów. Bez wątpienia dobrym produktem jest szampon w kostce 4 szpaki - madamnatura/pl/wlosy/szampony-do-wlosow/ . Zdrowe, błyszczące i bujne włosy to wspaniała ozdoba kobiecej i męskiej głowy, dlatego warto starannie i uważnie wybierać kosmetyki i preparaty do ich pielęgnacji, by cieszyć się nienaganną, olśniewającą czupryną.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: patrycja »

poszukuję dobrego fryzjera

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: zuzia852 »

A co powiecie na taką propozycję, jak szampon od Herbapol Polana? Przyznam, że opcja zainteresowała również mnie, ponieważ są to kosmetyki naturalne, a moja skóra głowy bardzo je lubi. Liczę, że trafię w końcu na kosmetyki, które moja skóra polubi.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: menni »

Zmęczona matowymi, pozbawionymi życia włosami? Ożyw swoje włosy profesjonalną pielęgnacją od Milk Shake . Ich wysokiej jakości produkty zostały zaprojektowane tak, aby wydobyć z włosów to, co najlepsze. Od szamponów po odżywki, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, ze dobry fryzjer podpowie co zrobić, aby włosy się dobrze układały i fajnie wyglądały. Ja myślę, że Hairmate - fryzjer Gdańsk - stanie na wysokości zadania. Włosy w tym przypadku będą w najlepszych rękach. Polecam zapisać się tutaj na wizytę, będziecie zadowoleni.


ODPOWIEDZ