Kosmetyki dla vegan

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Kosmetyki dla vegan

Post autor: irma2 »

Czy orientujecie się czy kosmetyki Bielendy srzeczywiście są robione bez żadnych składników odzwierzęcych, oni wypuscili tylko jedną taką serię czy wszystkie ich produkty sa stworzone dla vegan? Czy ta seria to taki chwyt marketingowy?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: chorobo »

Jeżeli interesujecie się kosmetykami i ogólnie pielęgnacją swojego ciała, to myślę że bez wątpienia ten blog jejpiekno/pl przypadnie wam do gustu. Można się z niego dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, więc myślę że nie będziecie rozczarowani

zuzia852
Posty: 693
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: zuzia852 »

Przed zastosowaniem odpowiedniej pielęgnacji twarzy w postaci kremów, musicie zacząć od dokładnego oczyszczania skóry. Ja bardzo lubię myć twarz żelami lub olejkami. Fajny produkt posiada Herbapol Polana - kremowy olejek do mycia twarzy. Jestem ciekawa jego konsystencji.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: knot »

Teraz w sieci bez problemu dostaniesz takie kosmetyki. Ja zamawiam wlaśnie tak, bo w drogeriach aż takiego wyboru nie ma jak online

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: Kswerk »

A gdzie w sieci największy wybór? Ja z niektórych stron się boje zamawiać bo nie wiem co to przyjdzie

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: knot »

Moim zdaniem na Notino najwięcej :) mają naprawdę duży wybór i opłaca się cenowo a nie ukrywajmy, ceny są istotne

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: Mirkowa »

Ja chętnie kupuję na Notino. Ze względu na ceny ale też dają gratisy do paczek i próbki :) ostatnio kupiłam na Notino brązowy eyeliner do rzęs Variete od Eveline. Mega zakup razem z brązowym tuszem do rzęs zestaw idealny

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: pariss »

takie kosmetyki bez szkodliwej chemii są nie tylko bardziej bezpieczne ale mam wrażenie, ze ich skuteczność też jest lepsza. fajnie, ze dzielicie się tu namiarami na sprawdzone sklepy. Ja myślę, ze warto zajrzeć też do http://kobiecekosmetyki.pl/. Znajdziecie tu duży wybór naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, twarzy czy włosów. Na plus rozsadne ceny i szybka realizacja zamówień.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: Android »

A może postawisz na wieloletnie badania i kosmetyki wykonane przez japońskich specjalistów z tej marki https://www.yoskine.com/ Ich kosmetyki pomogą w detoksykacji i regeneracji skóry oraz zapewnią jej blask. Przekonaj się o sile ich skuteczności i zamów kremy, sera i peelingi. Na pewno nie będą to stracone pieniądze.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Kosmetyki dla vegan

Post autor: PatrycjaOneal »

Wybór kosmetyków nie jest łatwą decyzją. W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży wybór produktów, stąd też klienci stają się bardziej świadomi. Szukanie oszczędności w tym aspekcie nie ma sensu. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się kosmetyki naturalne. W ich składzie znajdziemy składniki jakie są delikatne dla skóry minimalizując przy tym do zera ryzyko podrażnień. Oczywiście nadal musimy czytać dokładnie etykiety by mieć 100% pewności. Natomiast zakupów możemy dokonać przez internet ponieważ kosmetyki naturalne sklep - https://artyferia.pl/katalog/kosmydelka-kosmetyki jest bardzo łatwo znaleźć. Warto dodać, że ręcznie robione kosmetyki z pewnością spełnią największe oczekiwania.


ODPOWIEDZ