Ciąża i wada wzroku

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Ciąża i wada wzroku

Post autor: karinaMa »

Faktycznie, przyczyny mogą być różne, więc warto mieć to na uwadze już teraz. Najrozsądniej będzie, jeśli od razu postawicie na dobre wsparcie psychologiczne. Na stronie psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, więc koniecznie zwróćcie na to uwagę już teraz.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Ciąża i wada wzroku

Post autor: pikawka »

Bardzo ważne jest by w ciąży zadbać o siebie. Musisz stosować zdrową i zbilansowaną diete. Wiem, że nie zawsze jest to łatwe dlatego z pomocą przychodzą takie firmy jak Love Catering lovecatering/pl/diety/dieta-mama/ . Ułożona tam specjalna dieta dla kobiet w ciąży powinna przypaść Ci do gustu. Menu jest przepyszne.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ciąża i wada wzroku

Post autor: zuzia852 »

Sama miałam wykonany test NIFTY badaniaprenatalne/pl/nifty/test-nifty-pro/ . Sam test charakteryzuje się wysoką czułością, analizowane jest DNA dziecka obecne w krwi mamy, nie ma naprawdę żadnego ryzyka poronienia a można sprawdzić już na początkowym etapie ciąży czy u dziecka nie występuje choroba genetyczna.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Ciąża i wada wzroku

Post autor: sofia11 »

U nas w rodzinie występuje sporo chorób genetycznych związanych ze stawami. Dlatego chce wykonać dzieciom badanie wes. Dzięki niemu dowiemy się jakimi chorobami są obciążone. Jestem zdania, że każdy odpowiedzialny rodzic powinien wykonać takie badanie dziecku.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ciąża i wada wzroku

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze powiedziałem że sama ostatnio poszukiwałam jakieś przydatnych informacji na temat tego, jak przebiega operacja zaćmy. Znajoma doradziła mi, że jest to chirurgia tak zwanego jednego dnia, co świadczy o tym, że po wykonaniu zabiegu pacjent może od razu pójść do domu. Moim zdaniem, to ogromny plus takiego zabiegu


ODPOWIEDZ