Dobra klinika na przeszczep włosów

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: nikitta »

Cześć. Szukam dobrej kliniki dla mojego męża w kwestii przeszczepu włosów. Posiadacie może w tym zakresie jakieś doświadczenia i dacie radę coś polecić? Czy uważacie, że takie coś jak tu https://www.san-medical.pl/ jest OK? Co na ten temat sądzicie?

Tonka
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 3:36 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: Tonka »

Ja bym zastanowiła się też nad alternatywą. Sa kliniki włosów które robia zabieg przeszczepu włosów niechirurgiczny jak np SecondHair secondhair/pl . Nie wiem czy do nie jest lepsze, tańsze i bezpieczniejsze zagęszczanie włosów.

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: Malwina »

Ja się zastanawiałam czy też będę już szukała takiej kliniki, ale na razie włosy przestały mi w nadmiarze wypadać. Zaczęłam lepiej się odżywiać i brać witaminy. Słyszałam też, że takie olejki mogłyby je wzmocnić perfumesco/pl/naturalne-olejki-do-wlosow . Są naturalne i pozbawione sztucznych składników. Mam nadzieję, że zregenerują moje słabe włosy.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: goskaa54 »

Jest wiele dobrych klinik medycyny estetycznej, jak zależy Ci na pełnym efekcie i dobrym wykwalifikowanym personelu to polecam Ci się zainteresować ofertą jaką przedstawia klinika elite.waw/pl jest to miejsce w którym wykonuje się takie zabiegi przy uzyciu profesjonalnych urządzeń jak artas iX. Dzięki inteligentnemu przeszczepowi włosów na pewno będziesz zadowolony

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: bodo »

A czy faktycznie taki przeszczep jest niezbędny? Przecież to operacja, która może się nie udać. Może warto jednak zastanowić się dobrze nad tym i postawić na alternatywne metody, który faktycznie przynoszą efekty i zatrzymują wypadanie włosów. Zastanówcie się koniecznie nad tego typu rozwiązaniami. Być może okażą się skuteczne i przede wszystkim znacznie mniej kosztowne.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: leia72 »

Piękne włosy to marzenie każdej z nas, ale czasami włosy są mocno zniszczone. W takim wypadku można kupić sobie perukę, bo zabiegi mogą być drogie. Duży wybór i profesjonalną pomoc można znaleźć na stronie perukikielce/pl/peruki-warszawa/ . Pracownicy mają doświadczenie, dlatego pomagają dobrać perukę, która pasuje do kształtu twarzy. Ich peruki wyglądają naturalnie, co jest dużym plusem.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: Marson »

Na pewno warto zastanowić się nad wyborem jak najlepszej peruki naturalnej dla siebie, bo przede wszystkim to ty musisz się w niej pięknie czuć i jeśli chodzi o jej wybór to warto zerknąć do oferty perukaradom/pl/peruki-naturalne-radom/ W ofercie mają naprawdę wiele róznych opcji, więc warto wziąć je pod uwagę i też po prostu sprawdzić, dotknąć i przymierzyć z pomocą stylistki czy dobrze się będziesz w niej czuła :)

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Dobra klinika na przeszczep włosów

Post autor: silence »

Przeszczep włosów u mnie się sprawdził, bo zmagałem się z łysieniem będąc na studiach. W Warszawie wykonałem przeszczep włosów metodą FUE w klinice https://hairclinic.com.pl/ i jeżeli szukacie dobrych specjalistów, to tam są odpowiedni. Zabieg jest skuteczny i według mnie to jedyna możliwość na walkę z łysieniem. Dawniej stosowałem zioła na porost włosów, ale uwarunkowań genetycznych się nie oszuka.


ODPOWIEDZ