Dobre kosmetyki

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś porządne kosmetyki w dobrych cenach. Koleżanka doradziła mi, że bardzo szeroki asortyment pod tym względem można znaleźć na stronie sklepu drogeriadrzdrowie/pl. Tam zamówiłam sobie bioderma atoderm preventive i już nie mogę się doczekać, aż przyjdzie do mnie moje zamówienie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: malinka »

A czy ktoś z was może próbował taką wcierkę do włosów, jak vica/pl/wcierki-do-wlosow/18676-banfi-wcierka-do-skory-glowy-z-ekstraktem-z-chrzanu-i-gorczycy-na-porost-i-wypadanie-wlosow-250-ml-5997005301988.html ? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy jest sens, aby ją kupić... A bardzo zależy mi na tym, aby umocnić swoje włosy.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: zuzia852 »

Współpraca b2b w zawodzie makijażysty? Jest ona jak najbardziej możliwa, jeśli tylko wybierzecie się najkorzystniejsze propozycje. Myślę, że moglibyście ich szukać na stronie madlensklep/pl/ . Tam klub makijażystów, po rejestracji, zaoferuje atrakcyjny stały rabat, więc sobie skorzystajcie!

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: Alka »

Jeśli chodzi o marki makijażowe to ja mogę zaproponować produkty od NYX. Wydajne, dobrej jakości, trwałe i w dobrych moim zdaniem cenach. Mają świetne pomadki, ale też ich podkłady się sprawdzają. Tutaj drogeria/pl/podklady/0,nyx-professional-makeup macie je dostępne. Warto wypróbować.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: zuzia852 »

Z czystym sumieniem polecam paletkę Eveline Look Up Take Me On. Cienie są dobrze napigmentowane, nie kruszą się i łatwo się je rozciera. Polecam
Obrazek

Kamilla36
Posty: 76
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: Kamilla36 »

Przyznam szczerze, że mam kilka kosmetyków, po które chętnie sięgam, ale ostatnio moim odkryciem w makijażu jest podkład Wonder Match Lumi od Eveline. Daje efekt ładnie rozświetlonej cery i super wyrównuje koloryt!

Obrazek

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dobre kosmetyki

Post autor: pariss »

tez jestem wielką fanką kolorówki z Eveline, zwłaszcza ten serii Better Than Perfect :) nie wiem czy widziałyście, ale ostatnio pojawił się puder pod oczy z tej linii. Jest kapitalny! wydłuża trwałość korektora, tuszuje niedoskonałości i świetnie wygładza skórę.


ODPOWIEDZ