Kosmetyki

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: treska »

Najlepsze kosmetyki, to te przebadane dermatologicznie, z dobrym składem. Na pielęgnacji cery nie ma co oszczędzać - takie jest moje zdanie. U mnie super sprawdzają się kosmetyki od sklepmincerpharma/pl/ i ani mi się sni, aby zamieniać je na coś innego :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kosmetyki

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja najczęściej przeglądam różnorodnych hurtowni kosmetyczne w sieci. Ostatnio potrzebowałam kupić nowe zapasy i zdecydowałam się na zamówienie dermaren. Był w bardzo atrakcyjnej cenie, więc myślę że zamówię go jeszcze nieraz

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: sofia11 »

Robicie sobie same paznokcie? Ja probuję :) Chciałabym zrobić nawet kursy z manicure hybrydowego i żeli. Dzisiaj na domowe-sposoby/pl/uroda/cat-eye-na-paznokciach-jaki-lakier-hybrydowy-wybrac/ lakiery do cat eye i chyba go sobie zamówię. Bardzo podoba mi się ten efekt na paznokciach.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: menni »

Dopiero uczę się robić manicure hybrydowy i już wiem że jakość produktów ma ogromne znaczenie. Znajoma, która zna się na branży poleciła Boska Nails i że tutaj najlepiej zamawiać, bo to profesjonalne produkty plus jest olbrzymi wybór w kolorach lakierów


ODPOWIEDZ