ratunku boli mnie ząb

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: gosiek »

Ból zęba potrafi być bardzo dokuczliwy. Dlatego tak ważne są regularne wizyty u dentysty, które dużym problemom mogą jak najbardziej zapobiec. Dużo też zależy od tego, jak my sami dbamy o swoje zęby. A, że dobrych rad nigdy dość to polecam porcję przydatnych wskazówek na klinikastomatologii.eu/profilaktyka-prochnicy/ na temat profilaktyki próchnicy. Warto takie rzeczy wiedzieć i je stosować.

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: matylda »

Na pewno dentysta, a później porządne dbanie o zęby. Polecam szczoteczkę soniczną i moim zdaniem to najlepszy wybór. Mam taką permanent24/pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 i skutecznie pomaga wybielić zęby i dokładnie je czyści. Jestem z niej bardzo zadowolona.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: patrycja7 »

Regularne wizyty u dentysty to rzeczywiście podstawa sukcesu. Ja zdecydowałam się także na usuwanie kamienia łódź: dentalpropolska/pl/leczenie/higiena-profilaktyka.html . Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia do pacjenta. Dzięki wyborze odpowiedniego specjalisty mam ładne, proste zęby.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: Magiee54 »

W przyszłym roku otwieram swój gabinet stomatologiczny - na razie kupuję wszelkie potrzebne narzędzia i akcesoria. Czy ktoś z was zamawiał kompozyty światłoutwardzalne ze strony https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... zalne.html i mógłby powiedzieć, czy warto je kupić? Będę wdzięczny za waszą pomoc.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: menni »

W takiej sytuacji myślę, że dentysta w Wołominie będzie konieczny. Ból zęba to dotkliwa dolegliwość i koniecznie trzeba sprawdzić co się dzieje. Ostatnio jak miałam taki przypadek na szczęście udało się ząb wyleczyć i nie trzeba było wyrywać :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: treska »

Natomiast ja słyszałam, że ponoć bardzo dobry jest gabinet stomatologiczny szuminski-stomatologia/pl/ Nie pamiętam kiedy ostatni raz bylam na kontroli, także planuję się zapisać na wizytę i zadbac o swoje uzębienie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: zuzia852 »

Współczuję Ci, mnie z kolei czeka leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem, czyli endodoncja mikroskopowa . Mam nadzieję, że nie będzie mnie to jakoś mocno bolało, ale jednak trochę się stresuję.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: sofia11 »

Ja myślę o aparacie ortodontycznym. Przeszkadza mi moja wada zgryzu. Jak mi się uda to na sierpień chcę umówić się do mildmed/pl/nasze-uslugi/ortodoncja/ Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego gabinetu stomatologicznego.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: bubaa »

z bólem zęba nie ma żartów, ja kiedyś nabawiłam się przez to stanu zapalnego... Teraz już wiem, ze ma co zwlekać tylko natychmiast wybrać się do lekarza, który na pewno będzie w stanie pomóc. Jeśli szukacie dobrego gabinetu w Brodnicy to warto wybrać się do Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Miły i zaangażowany w swoją pracę personel, nowoczesny sprzęt, skuteczne i bezbolesne leczenie.


ODPOWIEDZ