Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: gitarka »

Ja ostatnio zdecydowałam się na wolumetrię twarzy w Neonii w Krakowie. Wszystkie informacje o tym zabiegu znajdziecie na ich stronie internetowej neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/ . Polecam serdecznie, ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Modelowanie twarzy to super opcja.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: charakterna »

W sumie to jeszcze jako tako nie korzystałam z takich zabiegów... Ale tak myślę czy w najbliższym czasie nie udać się do salonu medestetic-gliwice/pl na zwalczanie cellulitu. Z tego co zauważyłam to oferują oni takie zabiegi i jeszcze też wiele innych na ciało, czy twarz.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: pariss »

Ja chętnie korzystam z z możliwości jakie daje współczesna medycyna estetyczna, Roiłam już botoks i modelowanie kształtu nosa i ust a teraz zastanawiam się jeszcze nad liposukcją. Jeśli tez o tym myślicie to warto przeczytać ten artykuł lipoline/pl/12-pytan-o-liposukcje-odpowiada-lek-med-tomasz-waclawczyk/. Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi specjalisty na temat tego zabiegu :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: treska »

Głównie to mezoterapia, ponieważ jest bezpieczna i posiadając minimum wiedzy można ją wykonywać w domu. Jedyne co, to trzeba mieć odpowiedni sprzęt do tego. Pewnie boicie się, że to dość drogie? Nic bardziej mylnego. Dr Pena możecie kupic tutaj permanent24/pl/pl/c/Dr-Pen/58 nawet za około 300zł. To dobra inwestycja ;)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: karinaMa »

Przecież tutaj wszystko zależy przede wszystkim od Waszych potrzeb. Wiadomo, że jeśli macie kurzajki, to musicie sobie z nimi jak najszybciej poradzić. To bardzo ważna rzecz, dlatego też powinniście jak najszybciej sięgnąć po odpowiednią pomoc w tym aspekcie. Nie ma co przeciągać tego tematu, skoro jesteście w stanie szybko sobie z nim poradzić.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: lustrzanka »

Najlepiej to jest korzystać z renomowanych miejsc, gdzie będziemy mieć pewność że pracuje tam lekarz specjalista z doświadczeniem, na sprawdzonych produktach i który nam pomoże a nie oszpeci. Ja byłam na kilku zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego w centrum damiana damian-cme/pl/ i dzięki temu wyglądam zdecydowanie lepiej i lepiej się też czuję.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: lunka »

Zgadzam się, sama też korzystam z takich zabiegów w klinice medycyna estetyczna Kraków i cieszę się że w końcu pozbyłam się kilku defektów przez które miałam straszne kompleksy, poza tym zawsze można się odrobinę odmłodzić, to nikomu nie zaszkodzi :D

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: patrycja »

Ja korzystałam z różnych zabiegów w klinice artederm/pl/. A na przykład nici liftingujące to idealny zabieg dla osób które chcą odmłodzić swoją skórę, podnieść piersi i pośladki czy poprawić owal twarzy.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Pigwa »

Ja zdecydowałam się na podniesienie piersi. Ogólnie przed ciążą miałam super biust i nic bym z nim nie robiła, ale po ciąży i karmieniu moje piersi wyglądały tragicznie. Po jędrnym biuście nie pozostało nawet wspomnienie. Zabieg wykonałam w klinice dbajopiersi/pl/piersi-opadniete/ .Tu zabiegi przeprowadza bardzo doświadczona doktor Jędrys, która specjalizuje się we wszelkich sprawach dotyczących biustu.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: treska »

Najlepiej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej, który doradzi, jaki zabieg w danym przypadku zastosować. To zależy od potrzeb skóry. Ja chodzę do malaklinikaurody/pl/ i bez problemu dopasowano zabiegi do mojej skóry :) Generalnie to na ich stronie znajdziesz więcej informacji, w tym pełną ofertę oferowanych zabiegów.


ODPOWIEDZ