Fajne kosmetyki

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: malinka »

Przede wszystkim fakt jest taki, że takie kosmetyki mają nam pomagać popracować na cerą itd. Ja mam problematyczną skórę, dlatego muszę precyzyjnie dopasowywać do siebie produkty. Aktualnie planuję kupić kosmetyki swederm , ponieważ słyszałam że są one naprawdę wyjątkowe. Także jestem ciekawa jak się sprawdzą w praktyce...

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: kasiunia »

Oryginalne i dobre kosmetyki są dość drogie ... ale to normalne , bo są po prostu dobre. Jeśli chodzi o perfumy to czy słyszałyście o czymś takim jak odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie ? To świetny sposób na to aby znaleźć swoje ulubione perfumy nie wydając majątku na standardowe wielkości perfum. Oryginalne perfumy przelewane są do specjalnych atomizerów, które będziemy wykorzystywać do dawkowania perfum.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: zuzia852 »

Moim zdaniem najlepsze kosmetyki, jakie można sobie zafundować to pielęgnacyjne. Ja ostatnio oszalałam na punkcie marki Eveline - mają bardzo dobrą jakość swoich kosmetyków. Nowością dla mnie jest serum z kwasem glikolowym. Użyłam go już kilka razy i efekt powala na kolana!
Obrazek

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: bubaa »

@zuzia852 ja też lubię kosmetyki pielęgnacyjne z Eveline :) bardzo fajna jest też ta seria Gold Lift Expert, osobiście używam płynu micelarnego i odżywczego mleczka do ciała.


ODPOWIEDZ