Doczepianie włosów

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Doczepianie włosów

Post autor: Samanta »

Hej co sądzicie o doczepianiu włosów? Ja zdecydowałam się niedawno na zakup doczepów włosów naturalnych, które poleciła mi znajoma. Na stronie remy-hair/pl znalazłam super włosy o różnych gramaturach a także w różnych metodach ich doczepiania. Dla takiego laika jak ja super oferta

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Doczepianie włosów

Post autor: menni »

Często bardzo średnio to wygląda, gołym okiem widać że włosy są doczepiane bo różnią się od naszych. Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest peruka perukisklep/pl/peruki-medyczne/ , gdyż wygląda naturalnie i jest też duży wybór w kolorach włosów oraz w rodzajach (włosy europejskie, azjatyckie itd. )

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Doczepianie włosów

Post autor: luiza34 »

Mało tego, że średnio to wygląda, to na dodatek może bardzo obciążyć i zniszczyć włosy. Też uważam, że peruka będzie lepszym rozwiązaniem. Są sklepy jak ten perukikielce/pl/krakow-peruki-sklep/ , gdzie wybór peruk jest duży. Z godziny na godzinę można przejść całkowitą metamorfozę - od blondynki, do brunetki - od włosów krótkich, do długich.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Doczepianie włosów

Post autor: Mella »

Ja kiedyś miałam obawy, że jak będę nosiła perukę to wszyscy od razu to zauważą więc wolałam ich unikać. Jednak to się zmieniło kiedy wybrałam się do perukaradom/pl/peruki-warszawa/ ponieważ posiadają w ofercie naprawdę wiele propozycji, są jednocześnie świetnie wykonane, naturalne i super leżą. Efekt wizualny jest świetny i naprawdę tak dobrze leżą że jakbym nie wiedziała to sama bym nie poznała i znalazła różnic. A też na miejscu jest stylistka która też pomoże ją dopasować :)

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Doczepianie włosów

Post autor: gitarka »

Moim zdaniem przedłużone włosy bardzo oryginalnie się prezentują. Zresztą czytałam trochę więcej na ten temat w tym artykule: https://www.tychy.pl/2022/12/07/przedlu ... zliwe-tak/ . Zachęcam do lektury także Was.


ODPOWIEDZ