Kardiolog Warszawa

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Kardiolog Warszawa

Post autor: Kasiaaa »

Tak trudno dziś dostać się do kardiologa. Do mojego dotychczasowego lekarza nie mogę się zapisać, bo jego szpital jest teraz kowidowy. Czy możecie kogoś polecić?

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: JagodaLa »

Znam ten problem, też miałam kardiologa w szpitalu na Wołoskiej i od wiosny nie mogłam się dostać na wizytę. Na szczęście są jeszcze prywatne dobre przychodnie, gdzie przyjmują dobrzy specjaliści. Znalazłam kardiologa w innova-med/pl/ na Ursynowie. Mogę polecić dr. Jarosław Kępski

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: lunka »

Uważam, że każdy z nas, powinien regularnie się badać i decydować na wizyty u specjalistów. Ja wybrałam się do kardiologa po tym jak zauważyłam u siebie kołatanie serca i przeczytałam na stronie zdrowy-styl-zycia/pl/kolatanie-serca-jak-uspokoic-jakie-sa-jego-przyczyny-i-objawy że to nic dobrego. Im wcześniej zaczniemy działać i dbać o siebie, tym lepiej.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: zuzia852 »

Ja dobrego kardiologa to tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/kardiolog/ z polecenia znalazłam i wam też go polecam. To prywatne centrum medyczne w którym opiekę macie na wysokim poziomie. Wielu pacjentów jest zadowolonych z leczenia.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: Mella »

Odnośnie wyboru przede wszystkim dobrej jakości i skuteczności w zakresie wykonywania zabiegów kardiologicznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również świetną klinikę citomed/pl/poradnie/kardiologia/o-poradni-12 która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji zdrowotnej oraz wykonania zabiegu. Ich specjaliści zajmują się leczeniem takich schorzeń jak: niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa czy zaburzenia rytmu serca.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: menni »

Jeśli pojawiają sie problemy ze strony serca to wizyta u kardiologa jak najbardziej. Ale terminy są bardzo odległe dlatego polecam w między czasie brać preparat na serce salio SK, który jest wsparciem dla każdego, kto cierpi z powodu dolegliwości układu krążenia i serca

kaleta
Posty: 110
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Kardiolog Warszawa

Post autor: kaleta »

A znacie kogoś solidnego z Kielc?
Czy warto im zaufać - kardiolog-kielce.pl ?
Z kim jeszcze warto rozmawiać, aby to miało ręce i nogi?
Pewniaki, doświadczenia?


ODPOWIEDZ