Kosmetyki

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Kosmetyki

Post autor: pikawka »

Teraz zdecydowanie bardziej wole kupować kosmetyki w internecie, bo ceny są zdecydowanie lepsze i wybór jest większy. Zazwyczaj robię zakupy tutaj premiere24/pl/13-kosmetyki bo wiem, ze tam mają spory wybór kosmetyków i zawsze mają fajne ceny. Po za tym, nie ma sensu teraz latać po drogeriach bo bezpieczniej jest robić zakupy w internecie.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: Domis3223 »

W internecie można trafić na fajne oferty, ja korzystam z drogerii internetowych od dłuższego czasu, jednak nie wszystko można tam dostać, ważne dla mnie są dobrej jakości perfumy, a czasem przydają się takie z afrodyzjakami, właśnie je dostaniemy w sklepie internetowym secretplace/pl/obsessive/, w ofercie znajdują się również fajne ubrania i inne gadżety.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: zdrowaja »

Nie tylko my panie wahamy się do co tego, jakie kosmetyki stosować i co nam się naprawdę sprawdzi. Mężczyźni mają podobny problem, ale dla nich to jeszcze takie beardman/pl/producent/reuzel sklepy powstają. A marka Reuzel jest jedną z bardziej znanych w USA. U nas jest też od dawna, ale nie została tak uznana, jak powinna.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: deborah »

Zgadzam się, zakupy internetowe to nie tylko wygoda, ale i oszczędność - ceny w sklepach internetowych są znacznie niższe, niż w drogeriach stacjonarnych. Drogeria abc Kosmetyczne to sklep polecony mi przez przyjaciółkę. Posiadają szeroki wybór asortymentu z wielu kategorii - produkty do włosów, twarzy, ciała, makijażu czy perfumy. Niska cena i szybka wysyłka zdecydowanie zachęcają do zakupów.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Kosmetyki

Post autor: franka »

Kupowanie przez internet stało się modne i przede wszystkim wygodne. Każda kobieta wie co ma, co się jej kończy, a co brakuje z kosmetyków lub perfum. Sprawa jest na tyle prosta że wchodzisz na stronę internetową, klikasz i masz praktycznie na już. Ja zamawiam ze strony internetowej urodyczas/pl/.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: pariss »

Ja zawsze staram się kupować kosmetyki z jak najbardziej naturalnym składem, bez chemii i konserwantów. Bardzo duży wybór takich produktów można znaleźć w drogerii internetowej Chatka Ekoludka chatkaekoludka/pl/. Niewysokie ceny, dużo promocji a do tego wszystkiego bardzo sprawna realizacja zamówień :)

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Kosmetyki

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was używa perfum? Bo jeśli tak to zdecydowanie mogę polecić stronę internetową francuskieperfumy/pl/, na której znajdziecie zarówno markowe, jak i francuskie perfumy lane :)

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Kosmetyki

Post autor: zezowaty »

Ja ostatnio trafiłem na taka ofertę tu hagi/com/pl/c/kosmetyki-do-pielegnacji-ciala/ Są tu naturalne ( czyli najlepsze ) kosmetyki do pielęgnacji ciała. Bardzo duży wybór i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto zerknąć w zakładki, bo ten sklep ma bogatą ofertę. Znajdziecie min kosmetyki dla dzieci.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Kosmetyki

Post autor: goskaa54 »

Jeśli któraś z młodych mam poszukiwała by także kosmetyków dla swoich dzieci to oferta tulisie/pl/ będzie idealna bo to sklep który nie tylko sprzedaje najlepsze produkty ale równocześnie pomaga innym bo każdy 1% z sprzedaży jest przeznaczany na rzecz dzieci potrzebujących. Masz tam nie tylko kosmetyki ale także masę zabawek edukacyjnych i przydatnych rzeczy w życiu codziennych młodej mamy i dziecka.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Kosmetyki

Post autor: Kswerk »

Ja aktualnie jestem największą fanką naturalnych kosmetyków. Szczególnie tych z bielendy - bielenda/pl/ Super firma i to w dodatku polska!


ODPOWIEDZ