Coś dla zwierzaków

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Coś dla zwierzaków

Post autor: pikawka »

Wiele osób bardzo lubi psy i ja też się z tym zgadzam. Warto mieć chociaż takiego malucha u siebie. Jak już masz takiego psiaka to mozesz też kupić mu jakąś fajną zabawkę. bardzo fajne gadżety widziałam na psiabuda/com/pl/pl/c/DLA-PSA/458 Spokojnie coś tam dla niego znajdziesz.

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: Nikita »

A macie pomysły jakie imię wybrać dla nowego członka rodziny? W brew pozorom, to wcale nie jest takie łatwe. Ciężko wybrać imię, które będzie dobrze brzmiało, pasowało do naszego psa, a do tego będzie się nam podobało. Powiem, że warto zadać sobie trud i poszukać imię oddające unikatowy charakter psa, wszak będzie je nosił całe swoje życie. Jak więc najlepiej wywiązać się z tego bardzo odpowiedzialnego zadania? Tutaj znajdziecie odpowiedz mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/nowi-wlasciciele/jak-wybrac-imie-dla-psa/

mirka88
Posty: 7
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:22 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: mirka88 »

A co kupujecie na pchły i kleszcze dla zwierzaków? Ja długo nic skutecznego nie mogłam znaleźć a niedawno kupiłam Fiprex Duo i totalnie nic pies nie przynosi ze spacerów i pchły tez zniknely

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: knot »

A co robicie z karmą? w sensie jaką wybieracie i gdzie zamawiacie? U nas ostatnio koty dostają z Josery - widać ze im smakuje i służy więc na niej planujemy zostać na stałe

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: Amy9602 »

Czy zakładacie swoim psom kagańce? Ja mam buldoga francuskiego, który zjada wszystko co napotka na swojej drodze więc postanowiłam, że zakupię mu babuzoo/pl/1234,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-buldoga-francuskiego-babupet . Wykonany jest ze skóry naturalnej i dobrze dopasowuje się do mordki. Latem się nie nagrzewa a zimą nie marznie. Polecam.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: minella »

Nie, nie zakładam swojemu pieskowi kagańca bo to bardzo przyjazne stworzenie :) Kocha wszystkich, no może jednak poza innymi psami :lol: Pomyślałam że mogę jeszcze jednego psiaka ze schroniska przygarnąć. Trochę mnie jednak martwią koszty utrzymania, zwłaszcza ewentualne leczenie, dlatego chyba zdecyduję się na pakiet Pethelp, to takie pakiety weterynaryjne

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: gosiek »

Nie miałam pojęcia, że dla zwierząt są też olejki CBD które mogą znacznie poprawić ich samopoczucie i wspomóc leczenie różnych chorób. A jakich? Na przykład padaczki, nowotworów, depresji czy stanów lękowych. Na stronie producenta takich olejków Hempets można znaleźć takie wskazówki. Olejki można kupić na ich stronie, są też dostępne w gabinetach weterynaryjnych.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: menni »

Regularna suplementacja olejem CBD https://hempets.pl/ to świetny sposób na zapewnienie zdrowia i dobrego samopoczucia psa. Udowodniono, że olej ten pomaga w leczeniu alergii, a także wzmacnia zdrowie. Zpewnienie swojemu psu odpowiednich suplementów daje pewność, że będzie on cieszył się optymalnym zdrowiem.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: Pigwa »

My w tym roku wybieramy się na pierwszy wyjazd z psem na Mazury i planujemy go zabierać na łódkę dlatego kupiłam mu taki kapok https://tiptop24.pl/pl/p/Kapok-dla-psa- ... -zolty/634 . Wiadomo, że pies umie pływać, ale jeśli wypadłby czy wyskoczył z łódki na środku jeziora to ni ma pewności, że wystarczy mu sił na dopłynięcie do brzegu. W kapoku na pewno nic mu się nie stanie, a ja będę mieć spokojną głowę.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Coś dla zwierzaków

Post autor: zuzia852 »

Gdzie robicie zakupy?

__
amano


ODPOWIEDZ