Wnętrza

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Wnętrza

Post autor: Pigwa »

Podobają mi się, jeśli chodzi o oprawy obrazów czy zdjęć, ramy w stylu passe partout. Zobaczcie, jak wyglądają: aluramy/pl/passe-partout-ram-29-7x42-a3 Wiadomo, nie pasują do każdego obrazu ani do każdego wnętrza, ale dla mnie - to strzał w dziesiątkę. Fajne jest to, że dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu łatwo je dopasować do ogólnej kolorystyki danego pomieszczenia.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wnętrza

Post autor: kasiunia »

Jak urządzacie wnętrza w waszych domach ? Myślę ,że dobrym kluczem jest zwrócić się w stronę swoich zainteresowań, oczywiście to tylko propozycja. Nasi bliscy znajomi interesują się bardzo sztuką malarską. Bardzo upodobali sobie okres renesansu w sztuce a obrazy Caravaggio , to jest to co lubią najbardziej. Działał ,żył i tworzył przede wszystkim w Rzymie ale także na Sycylii czy Malcie. Uznawany jest za reformatora malarstwa europejskiego przełomu XVI i XVII wieku. Właśnie reprodukcje jego dzieł zdobią ściany salonu naszych znajomych.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wnętrza

Post autor: zuzia852 »

Ważne jest to, aby wnętrza podobały się Tobie, więc musisz zaaranżować je zgodnie ze swoim gustem. Mi strasznie podoba się cegiełka na ścianie, ale sama cegiełka jest dla mnie zdecydowanie zbyt droga. W takim przypadku myślę o tym, aby ją namalować. Ostatnio przeczytałam artykuł o tym jak namalować cegły na ścianie i wydaje mi się, że jestem w stanie to zrobić.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wnętrza

Post autor: menni »

Mówiąc o wykończeniu wnętrz, nie można pominąć znaczenia stosowania wysokiej jakości materiałów. Jeśli chodzi o mnie, tarcica dębowa jest najlepszym wyborem do uzyskania luksusowego i eleganckiego wyglądu. Twierdzę, że jej naturalne piękno i wytrzymałość sprawiają, że idealnie pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektów.


ODPOWIEDZ