magazyn

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
magazyn

Post autor: pikawka »

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie tutaj saspalety/pl/ . Bo według mnie tam znajdziesz dobrej ajkości europalety. Wiadomo, ze jak chce się kupic palety to musza być dobrej jakości.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: magazyn

Post autor: menni »

świetne regały ostatnio zakupiłam do warsztatu e-regaly/pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html ,jeśli chodzi o przechowywanie wszelkich rzeczy nawet tych bardzo ciężkich to rewelacja, w zależności od rodzaju udźwig takiej jednej półki to od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: magazyn

Post autor: Franczeska »

Jeśli chodzi o regały, to z tego, co wiem, bardzo fajne, solidne, trwałe i wytrzymałe oferuje firma amRACK. W jej ofercie możecie znaleźć całe systemy magazynowe - regały paletowe i regały półkowe. Tak więc jeśli prowadzicie własne magazyny, to zachęcam do kontaktu właśnie z tą firmą.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: magazyn

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to zawsze dobierać takie rozwiązania, które faktycznie sprawdzą się odpowiednio w kontekście Waszego biznesu. Musicie zawsze stawiać na jak najlepsze aspekty, bo to może wpłynąć na jakość Waszej pracy. Na stronie schoellerallibert/com/pl/products/beverage/beer-crates/ macie możliwość zakupu odpowiednich pojemników, bo chodzi w końcu o efektywność Waszej gastronomii.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: magazyn

Post autor: Pigwa »

Jeśli chodzi o magazyn to na pewno musicie pomyśleć o jego odpowiednim wyposażeniu. Niezbędny będzie wózek widłowy spalinowy , dzięki któremu możliwe jest przewożenie ładunków. Wózek pozwala zoptymalizować pracę i sprawia, że jest efektywniejsza. Na rynku dostępne są różne rodzaje wózków, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: magazyn

Post autor: paulajacka12 »

A może zamiast zakupu nowego wózka widłowego, który jest niezbędnym urządzeniem na magazynie to sprawdzicie na czym polega wynajem wózków widłowych? Duża ilość osób decyduje się na takie rozwiązania i dzięki temu może znaleźć odpowiedni typ wózka pasujący do działalności. Koniecznie dowiedzcie się na co zwracać uwagę podczas zdecydowania się o wynajmie.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: magazyn

Post autor: zdrowaja »

Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poszukać sobie odpowiedniego miejsca do przechowywania, dlatego myślę, że koniecznością będzie coś takiego jak właśnie miejscapaletowe/pl/ . Tu możecie ogłosić, że macie wolną przestrzeń do wynajęcia, albo jej poszukać. W 2 opcji nic nie płacicie, w 1 małą prowizję.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: magazyn

Post autor: violet »

Wyposażenie magazynu również jest bardzo ważne, dlatego wydaje mi się, że powinniście spojrzeć również na coś takiego jak Amrack - regały przesuwne, regały przemysłowe. To moim zdaniem o wiele lepsze rozwiązanie, niż szukanie po omacku, co tak naprawdę może się sprawdzić, a co nie. I dzięki temu dowiecie się, jak prowadzić magazyn nowocześnie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: magazyn

Post autor: sofia11 »

Nie zapominaj o odpowiednim oznakowaniu magazynu! Musi tam być lampa awaryjna np. z hybryd/com/pl/pl/produkty/ oraz znaki informacyjne, wyjście ewakuacyjne itd. Dla mnie bezpieczeństwo w miejscu pracy jest najważniejsze.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: magazyn

Post autor: chorobo »

Nie wiem jak wy, ale ja staram się dobrze dbać o swoje maszyny produkcyjne. Co jakiś czas postanawiam je wysłać na przegląd do firmy czemar/pl/pl/content/19-strona-kontaktowa żeby wiedzieć w jakim są stanie technicznym. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli również prowadzicie własną halę i korzystacie z takich maszyn.


ODPOWIEDZ