magazyn

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: magazyn

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio szukałam porządnych maszyn, które mogłabym postawić na terenie swojego magazynu. Znajomy podpowiedział mi, że najlepszą firmą która ma doświadczenie w tym zakresie jest bez wątpienia czemar/pl/pl/content/6-uslugi-serwisowe w wolnej chwili zapoznajcie się z ofertą, a na pewno nie będziecie rozczarowani

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: magazyn

Post autor: menni »

Regały to chyba jest najmniejszy problem jeśli chodzi o wyposażenie magazynu. Różnego rodzaju modele z możliwością dopasowania każdego rozmiaru można zamówić na e-regaly/pl/ . W tym roku zamówiłam już 10 sztuk tych regałów, sprawdzają się doskonale na małych przestrzeniach gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: magazyn

Post autor: karinaMa »

Przecież podstawą powinno być dla Was zawsze stawianie na jak najlepsze rozwiązania magazynowe. . Jeśli chodzi o prowadzenie hal i magazynów, to są jasno określone normy, które jasno musicie spełnić. Ja mogę Wam od razu zasugerować, że warto postawić na takie rozwiązania jak znaki bezpieczeństwa. Jego działanie jest dobrze opisane w hybryd/com/pl/pl/produkty/centrale_moduly_akcesoria/znaki_bezpieczenstwa więc warto zwrócić na to uwagę. Myślę, że to mogłoby być dla Was bardzo ciekawym wyborem.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: magazyn

Post autor: sofia11 »

Tak naprawdę każda forma reklamy przynosi efekty. My stawiamy na działania w sieci, ale mamy też firmowe Polary z haftem loga, spodnie i czapki. Korzystamy również z ulotek, plakatów i gadżetów reklamowych, które rozdajemy klientom. Przynosi to coraz lepsze efekty.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: magazyn

Post autor: Erin »

W przypadku magazynu nie zapominajmy, że bardzo ważny jest sprzęt który nam wiele różnych czynności ułatwi czy usprawni. Dlatego też warto pomyśleć o wózkach widłowych. A że teraz jest wiele bardzo różnych możliwości to każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. I tak też chociażby taka wypożyczalnia wózków widłowych to jest zawsze jakieś bardziej praktyczne rozwiązanie.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: magazyn

Post autor: oponka25 »

No dobra jak już mowa o magazynach to oczywiście chcąc się rozwijać postanowiliśmy taki magazyn postawić. Dlatego też musimy skorzystać z dobrego sprzętu aby taki magazyn na spokojnie postawić. I tak natrafiłam na tego linka tsl-biznes/pl/wokol-branzy/podest-ruchomy-zastosowanie-klasyfikacja-rodzaje po przeczytaniu którego wiem do czego taki podest ruchomy może nam się akurat przydać.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: magazyn

Post autor: paulajacka12 »

Na magazynie koniecznym wyposażeniem jest gaśnica. Na stronie sklepbhpippoz/pl/p2855,plomby-plastikowe-do-gasnic-regulowane-1000-szt.html znajdziecie bardzo przydatne plomby do gaśnic regulowane, koralikowe. Służą one do zabezpieczenia gaśnicy przed jej użyciem. Plomby plastikowe pasują do wszystkich gaśnic, niezależnie od producenta, więc będziecie mogli zastosować je do różnego typu. Sklep bardzo szybko realizuje zlecenia i oferuje atrakcyjne ceny.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: magazyn

Post autor: Magiee54 »

Odpowiednie i bezpieczne składowanie materiałów to podstawa, dlatego postanowiliśmy zakupić betonowe blocki oporowe ze strony https://www.rekers.pl/produkty/cat-166/ ... orowe.html. Możemy dzięki nim tworzyć boksy na kruszywa, takie jak węgiel czy piasek. Co myślicie o tym rozwiązaniu?

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: magazyn

Post autor: malinka »

Skoro prowadzicie swój magazyn, to pewnie też posiadacie u siebie maszyny takie jak wózki widłowe. A skoro tak, to chciałabym was się zapytać - gdzie kupujecie części do wózków widłowych ? Bo w sumie to bardzo ważna kwestia... A ja nie za bardzo się orientuje, także jakby moja maszyna miała awarię to nawet nie wiem, gdzie kupić poszczególne elementy...

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: magazyn

Post autor: malinka »

:)


ODPOWIEDZ