Męska biżuteria

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Męska biżuteria

Post autor: JagodaLa »

Czy kupowanie facetowi biżuterii to dobry pomysł?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Męska biżuteria

Post autor: Stopka »

Myślę, że kupowanie facetowi biżuterii to dobry pomysł o ile lubi ją nosić, albo przynajmniej ma na to ochotę. Może zanim mu cos kupisz, co może masz już upatrzone, pokaż mu jakieś fotki, czy znajomych, którzy noszą podobna biżuterie. Wydaje mi się, że najpopularniejsza męska biżuteria to bransolety z grawerką. Czytałam o tym w artykule nadwisla24/pl/2020/11/24/bransoletki-meskie-czyli-diabel-tkwi-w-szczegolach/

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Męska biżuteria

Post autor: Domis3223 »

Zależy co facet lubi, i czy z biżuterii to tylko zegarek, czy może cos więcej, jest dużo biżuterii męskiej, jednak nie wiele z niej podoba się facetom i uważają noszenie jej za cos dziwnego. Ja kupowałam męską bransoletkę dla kolegi u Jubiler w Lublinie, gdzie mają bardzo ciekawą ofertę, zarówno dla facetów jak i dla kobiet, a miła pani obsługująca zawsze doradzi i pomoże w wyborze.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Męska biżuteria

Post autor: karinaMa »

Zawsze możecie przecież postawić na klasykę. Wiem, że cały czas świetnie sprawdzają się u mężczyzn klasyczne zegarki. Jeśli bierzecie taki zakup pod uwagę, to na pewno moglibyście zajrzeć w takie miejsca jak zegarkicentrum/pl/zegarki-timex-indiglo/ i tam poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Myślę, że to faktycznie mogłoby zadziałać u Was odpowiednio.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Męska biżuteria

Post autor: patrycja7 »

Moim zdaniem klasyczny zegarek to dużo lepszy wybór niż nowoczesny smartwatch. Bardzo duży wybór różnych zegarków można znaleźć także w sieci. Jest to między innymi elegancki zegarek breitling superocean heritage ii 46: wsliwinski/pl/pl/p/Zegarek-Breitling-Superocean-Heritage-II-B20-Automatic-46-AB2020121B1A1/2694 . Jestem ciekawa, jak Wam się podobają takie modele zegarków.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Męska biżuteria

Post autor: kygo »

Każdy ma inny styl i może nosić inną biżuterię. Bardzo oryginalne są na przykład takie propozycje: crazyneedles/pl/pl/menu/nostril-250 . W tym sklepie internetowym znajdziecie także bardzo duży wybór kolczyków do piercingu.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Męska biżuteria

Post autor: lunka »

Wcale nie tak łatwo znaleźć ładną, dobrze wykonaną męską biżuterię. Ale jak to mówią: dla chcącego nic trudnego. Sporo biżuterii mojego męża pochodzi z pakamera/pl Zresztą, ja również kupuję tutaj rzeczy dla siebie :)


ODPOWIEDZ