Dobra drogeria

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: irma2 »

Kiedyś kupowałam głównie w Hebe i Rosmanie ale przez pandemię zaczełam robić zakupy w internecie i jak widziałam różnicę w cenie na kosmetykach makeupa revolution czy też bourjois, czyli na kolorówce to raczej zostane wiernym fanem zakupów online :).

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: zuzia852 »

Ja wam powiem że tutaj eveline/pl/makijaz/oczy/odzywki-do-rzes zamówicie w tym sklepie internetowym znanego producenta dobrej jakości kosmetyki. Mają też często wyprzedaże i to duże, zobaczcie sami ofertę, ja często od nich zamawiam i chwalę sobie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: malinka »

W sumie dzisiaj można znaleźć wiele fajnych drogerii. Mnie zaciekawiła firma perfumesco/pl/azjatyckie-kosmetyki-do-ciala , która ma całkiem spory i zróżnicowany wybór. Tak zastanawiam się czy nie kupić sobie kosmetyków azjatyckich, ponoć są one bardzo dobre. Doskonale oczyszczają i pielęgnują skórę. Także wydaje mi się, ze warto byłoby je wypróbować.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: bodo »

Obecnie drogeria internetowa, to super sprawa, bo można zrobić kompleksowe zakupy bez wychodzenia z domu. Tutaj e-sas/pl/dotyknatury sobie zerknijcie. Jest tam tam namiar na ciekawą stronę. Na spokojnie warto się tam rozejrzeć. Asortyment jest naprawdę szeroki. Nie da się ukryć, że jest to ciekawe miejsce na małe i duże zakupy dla siebie i rodziny.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: deborah »

Polecam internetową drogerię abc Kosmetyczne. Mają szeroki wybór produktów pielęgnacyjnych, makijażowych, lakierów do paznokci czy perfum. Ceny kosmetyków są znacznie niższe niż w drogeriach stacjonarnych. Przesyłka dostarczana jest w ekspresowym tempie i zawsze jest odpowiednio zabezpieczona, tak aby produkty nie zniszczyły się podczas transportu.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: izka »

Ziaja ma bardzo fajne kosmetyki brązujące. Zerknijcie sobie koniecznie tutaj ziaja/com/c/brazujace-287 . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Dzięki temu można zrezygnować z solarium, a jednocześnie mieć piękny kolor skóry. Wydatek niewielki, a korzyści naprawę sporo. Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobra drogeria

Post autor: karinaMa »

Na szczęście dzisiaj jesteście w stanie skorzystać chociażby z dobrych drogerii internetowych, co na pewno jest sporym ułatwieniem. Właśnie dlatego warto byłoby się otworzyć na tego typu zakupy. Zresztą wystarczy zajrzeć do mintishop/pl/ i samodzielnie się przekonać co do tego, dlaczego tyle osób wybiera takie opcje.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: Mella »

W dobrej drogerii ważne jest to, żeby było w czym wybierać i jednocześnie licząc na naprawdę dobre ceny oraz promocje. Ja akurat jestem fanką zakupów internetowych, bo wszystko mogę szybko znaleźć i porównać sobie produkty. Dlatego jak drogeria internetowa to tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia byhealth/pl/ w której od razu można znaleźć wysokiej jakości suplementy diety dla zdrowia, ale i poprawy wyglądu m.in dla poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: menni »

Internetowe sklepy mają zdecydowanie szerszą i ciekawszą ofertę dlatego uważam, że zakupy online są bardziej atrakcyjne. Ostatnio w jednym ze sklepów kosmetycznych kupiłam zakwas żołądkowy Bołotowa marki Carska , świetny produkt, polecam

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: chorobo »

Jakiś czas temu podobał mi się suplement diety o nazwie Neoglandyna. Możliwe, że znajdziecie go w drogeriach :). Czytałam, że pomaga z wrażliwą, podrażnioną lub atopową skórą i oczywiście na trądzik. Od dawna szukałem sprawdzonego suplementu i zamierzam skusić się na zakup tego suplementu w najbliższej przyszłości.


ODPOWIEDZ