Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: Mella »

Cześć
Jak skutecznie poradzić sobie z cerą trądzikową i na co zwrócić szczególną uwagę w tym zakresie.
Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki, pozdrawiam!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: Jarsek »

W mojej ocenie jeśli chodzi o skuteczną walkę z problemami i zmianami trądzikowymi to na pewno zajrzyj do oferty przygotowanej przez Summe i ich specjalne linie na różne problemy dobrane pod konkretną cerę. W moim przypadku super sprawdza się seria BALANCE z olejami z drzewa herbacianego regulująca wydzielanie sebum oraz zdolna do usuwania zanieczyszczeń ze skóry. Odżywia cerę i przyczynia się do jej pięknego wyglądu :)

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: SebastianUs »

Dokładnie możesz w wolnej chwili odwiedzić też ich stronę internetową Summe summe/pl/ gdzie znajdziecie zarówno kosmetyki dla osób indywidualnych, ale również kosmetyków i zabiegów dla profesjonalistów. Wszystko jest dokładnie podzielone i muszę przyznać, że naprawdę pozwala na uzyskanie świetnych efektów :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: Mella »

Naprawdę fajny temat, wygląda obiecująco i chyba czas najwyższy na sprawdzenie najlepszych z opcji.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: Marson »

Jak najbardziej to kosmetyki o kompleksowym i zaawansowanym systemie peelingów chemicznych summe/pl/seria/dermacure/ jeżeli problemy są głębokie i ciężko sobie z tym poradzić już zwykłymi produktami. Coraz chętniej się do tej marki względem innych przekonuję

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Cera trądzikowa - jak sobie z nią poradzić?

Post autor: Kswerk »

U mnie ogromna zmiana byla po naturalnych kosmetykach z Bielendy bo po pewnym czasie zniknęly praktycznie wszystkie niedoskonałości. Używam serii Good Skin jakbys chciala sobie wyprobować


ODPOWIEDZ