Problemy z cerą

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: knot »

Ale tych naturalnych tez jest sporo teraz, skad wiedziec co wybrac?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: miksturka »

Tu jest taka zakladka kosmetyki naturalne https://www.notino.pl/kosmetyki-natural ... ry-twarzy/ warto sobie poprzegladac, mi tak ciezko doradzic bo nie wiem jaka masz cere itp ;) ja sobie prawde mowiac dobieram kosmetyki metodą prób i błędów

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: knot »

SUper, dziekuje,na pewno cos sobie wybiore odpowiedniego :) mam nadzieje, ze bedzie okej

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: zuzia852 »

Na różnego rodzaju problemy z cerą możecie zacząć używać Serum Shot od Eveline. Serum dostępne jest w kilku różnych wersjach i możecie je zastosować na wiele Waszych problemów. Koniecznie sobie skorzystajcie, jeśli zależy Wam na dobrych efektach, w świetnej cenie.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: bubaa »

a jakich kosmetyków używasz do takiej codziennej, domowej pielęgnacji ? Myślę, ze w pełni naturalne produkty poprawiłyby stan Twojej skóry i nie tylko. Zerknij sobie na ofertę sklepu https://naszenaturalne.pl/. Znajdziesz tu zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Jest też duży wybór suplementów diety. Na plus rozsądne ceny i szybka realizacja zamówień.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: pariss »

@zuzia852 zgadzam się, ta seria serum shot jest kapitalna. jak masz przebarwienia czy jakieś niedoskonałości to koniecznie wypróbuj sobie to serum z 15% kwasem glikolowym :) sama stosuję i jestem zachwycona tym jak bardzo poprawiła się kondycja mojej skóry.

Obrazek

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: Mirkowa »

Mój problem to cienie pod oczami. W sumie tylko z tym bo ogólnie twarz mam zadbaną. Ale i na to znalazłam radę- używam hydrożeloweych, jednorazowych płatków pod oczy firmy Efektima. One są nasączone na bogato w bardzo dobrym serum do twarzy, które pozbywa się cieni pod oczami. Jeśli ktoś ma taki sam problem to polecam

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: miksturka »

na problemy z cerą tez fajnie moga sie sprawdzic kosmetyki z bielendy, blue matcha, warto wypróbowac

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: kygo »

Warto stosować kosmetyki, które są dopasowane do danej skóry i jej niedoskonałości. Możecie zgłosić się do dermatologa, który wypisze Wam receptę na kosmetyki i leki robione. Taką receptę zrealizujecie bez problemu w aptekach sieci DOZ.

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: gosiek »

Ah u mnie też stale coś się dzieje z cerą... a to trądzik, a to przesuszenia, przebarwienia. I mimo, że stosuję mnóstwo kosmetyków to efekty nie są rewelacyjne. Zastanawiam się co mogę z tym zrobić, znalazłam suplement Be beauty na https://gloowi.pl/ i zastanawiam się czy nie kupić i nie stosować. Ma w składzie kwas hialuronowy, pozytywnie działa także na włosy i paznokcie.


ODPOWIEDZ