Problemy z cerą

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Problemy z cerą

Post autor: Ennia »

Dziewczyny pomocy! Zawsze miałam piękna cerę, bez wyprysków,pryszczy itd. Odkąd weszły maseczki ciagle pojawiają mi się niespodzianki,zaczęłam wyciskać pryszcze(wiem,nie powinno się tak robic). I raz było trochę lepiej ze skóra ale później znow. Byłam u kosmetolog i powiedziała,że tylko pomoze laser na te „blizny” po wypryskach. Ale no taki zabieg kosztuje trochę, tym bardziej,ze trzeba maksymalnie 4x odbyć taki proces.
Wczesniej stosowałam mnóstwo kremów, kwasów ale no nic... jestem bezradna. Nieraz nie lubie nakładać podkładu, a teraz wręcz muszę
Macie jakieś sprawdzone kosmetyki/sposoby żeby pozbyć się tego okropieństwa na twarzy?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: Miri »

Żeby zapobiegać, to tylko czeste zmiany maseczki i jeżeli masz możliwość to przemycie twarzy. Zmieniaj maseczkę, kiedy tylko poczujesz, że zaczyna się robić mokra. Możesz nosić ze sobą kilka wielorazowych
galeriapieknakazimierz/pl/zmarszczki-blizny-cellulit-jak-mozna-sie-ich-pozbyc/

Jeśli chodzi o laser, to tutaj jest opis całego zabiegu.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: irenka »

Kuracja zależy od problemów, jakie macie. Słyszałam, że kuracja Nano needles od Aurumaris jest skuteczna i ma szerokie zastosowanie. Pomaga zwalczyć różne rodzaje trądziku, usuwa przebarwienia i blizny. O długiej rekonwalescencji można zapomnieć, bo preparat działa delikatnie i długo. Zabiegi można wykonać samodzielnie.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: pariss »

ja mam dość wrażliwą skórę dlatego najczęściej sięgam po kosmetyki z aloesem w skłaqdzie, on działa na mnie najlepiej. Świetny jest ten natural aloe vera z Eveline, idealny i do pielęgnacji twarzy i całego ciała :)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: Kswerk »

Mnie się cera bardzo poprawiła od kosmetyków z serii Eco sorbet z Bielendy :) może warto wypróbować? są naturalne i mają świetne składy a te z malinką pachną bajecznie do tego

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: Mella »

Ja również niestety muszę sobie jakoś radzić z problematyczną cerą i jednocześnie pojawiającymi się zmarszczkami z wiekiem. Jednak jak już szukacie skutecznych kosmetyków która pomoże Wam zadbać o piękny wygląd i spowolni efekty starzenia się skóry to polecam też sprawdzić alchemy kosmetyki które także znajdziecie w drogerii internetowej byhealth/pl/d-alchemy licząc na naprawdę dobre ceny, ale i różnorodność propozycji także oby udało się z tymi kłopotami poradzić :)

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: leia72 »

Każda z nas marzy o pięknej cerze, a przy dużych problemach skórnych lepiej wybrać się do specjalisty. Kosmetolog w Białymstoku wykonuje tego typu zabiegi. Tutaj można poczytać o nich drstawowska/pl/kosmetologia-bialystok,12.html . Mają duże doświadczenie, a możecie skorzystać m.in. z henny, depilacji laserowej czy zabiegów na zmarszczki. Można też zdecydować się na makijaż permanentny.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: menni »

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa. Zaczyna się od dokładnego oczyszczania, następnie tonizacja i tu dobrze sprawdzi się Ecolab Tonik, następnie produkty nawilżające i odżywcze (kremy itd.)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Problemy z cerą

Post autor: zuzia852 »

Koniecznie musicie zadbać sobie o odpowiednią pielęgnację. W jaki sposób to zrobić? Polecam przetestować np. taki łagodny żel do mycia twarzy od Eveline. Przyznam szczerze, że naprawdę dobrze się sprawdza!

Obrazek

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Problemy z cerą

Post autor: miksturka »

Ja na problemy z cerą moge z czystym sumieniem polecic kosmetyki naturalne :) U mnie sie idealnie sprawdzaja, cera jest duzo ładniejsza, odzywiona


ODPOWIEDZ