Kosmetyki naturalne do włosów

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: goskaa54 »

Jeśli dbasz o siebie i swoich bliskich to stawiaj na naturalne produkty jak te z oferty aloe-forever/pl/ która jest przedstawicielem marki FOREVER. Tworzą oni od lat produkty na bazie aloesu oraz propolisu który jest gwarancją naturalności i skuteczności. Dzięki ich produktom nie tylko zadbasz o włosy ale także o inne aspekty swojego ciała. Na pewno się nie zawiedziesz na ich ofercie.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Erin »

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne do włosów to ja bardzo chętnie sama poznam wasze opinie na ten temat. I tak szukając dobrze zaopatrzonej drogerii znalazłam ich ofertę perfumesco/pl/koloryzacja-wlosow-farbowanie gdzie znaleźć można wiele bardzo dobrych kosmetyków do koloryzacji włosów. Także wydaje mi się, że wybiorę jakaś farbę i zamówię. Bo jednak bardzo lubię zmieniać kolor włosów

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: AsiaS »

Jeśli szukacie odpowiednich i naturalnych sposobów na farbowanie włosów to polecam najpierw zapoznać się z artykułem helfy/pl/pl/blog/farbowanie-wlosow-henna-khadi-1587812925.html, gdzie dowiecie się, jak farbować włosy henną Khadi ;)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: treska »

Ja ostatnio zdecydowałam się na produkty do włosow z apiscosmetics/pl/ i powiem wam, że jestem z nich zadowolona. Zdecydowalam się na serię do wypadających i osłabionych włosów, bo niestety to mój największy problem. I powiem wam, że szampon w połączeniu z maską z Apisa, to naprawdę rewelacja.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Kswerk »

Jeśli chodzi ogólnie o kosmetyki naturalne to na pewno Bielenda świetne robi, to ogólnie dobra marka i mają super serię do twarzy Eco Sorbet. Ale z tego co wiem do włosów też robią dobre kosmetyki

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: lunka »

O tak, naturalne kosmetyki do włosów to świetny wybór! Odkąd stosuję kosmetyki z novakosmetyki/pl/pl/69-naturalne-szampony to stan mojej skóry głowy jak i włosów, znacząco się poprawił. Co ważne, włosy nie przetłuszczają mi się już tak szybko, jak po tych szamponach naładowanych chemią.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Alka »

Na stronie Cocolita znajdziesz fajne produkty do włosów marki Farmona. Jest ich szeroki wybór - szampony, kuracje, odżywki. Bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Dobrze dobrane kosmetyki to połowa sukcesu.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: irenka »

Nie wiem czy słyszałyście o kosmetykach marki Moroccanoil. Mają maski, odżywki, szampony i inne produkty bazujące na olejku arganowym. Nawilżają, odżywiają, regenerują. Tutaj bellita/pl/moroccanoil są dostępne i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Pozytywny wpływ oleju arganowego na włosy i skórę znany jest od wieków. Także warto skorzystać.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: miksturka »

Ja mam problem z włosami, elektryzują się , puszą strasznie, już nie wiem jak sobie poradzić...

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: knot »

Moze zla pielegnacja? Moze cos trzeba zmienic? Jakies odzywki, maski, olejnowanie robisz?


ODPOWIEDZ