Kosmetyki naturalne do włosów

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Karcia »

Hejka! Ostatnio bardzo popularne stały się kosmetyki naturalne i przyjazne środowisku. Znalazłam ciekawą ofertę tego rodzaju w sklepie Gobli gobli/pl/insight-c4611. Zamówiłabym sobie do włosów coś z serii Insight, bo podobno mają świetne działanie wzmacniające. Te produkty, których do tej pory używałam były mało efektowne, a mam przeczucie, że z tego sklepu będą skuteczne. A jak Wy uważacie?

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Alexia »

Osobiście uważam, że warto kupić te kosmetyki naturalne właśnie ze względu na zawartość składników z organicznych upraw. Wyciągi z nich sprawiają, że włosy pięknie się układają, są lśniące, a przede wszystkim odpowiednio odżywione. Tak się składa, że niedawno zamówiłam sobie ten zestaw z organiczną marchwią, ponieważ zależało mi szczególnie na ochronę przy zmianach pogodowych.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Lilka »

Coraz więcej osób dba o środowisko i dla nich tak jak dla mnie naturalne kosmetyki do włosów ze sklepu Gobli/pl są najlepsze. Warto je kupować, bo opakowania pochodzą z recyklingu, a produkty nie są testowane na zwierzętach. Poza tym weganie też się ucieszą z ich składu, który ma pochodzenie roślinne. Najbardziej trafiony dla mnie jest zestaw do puszących się włosów.

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Tagliato »

Dla mnie taka naturalna pielęgnacja włosów to po prostu rewelacja. Nie wyobrażam sobie używać innych produktów niż te kosmetyki Insight. Trafiłam na nie zupełnie przez przypadek i kupiłam ze względu na doskonały skład. Nie mają w sobie parabenów, silikonów i wyjątkowo szkodliwych SLS i SLES. Zawierają za to wyjątkowo zbawienne ekstrakty, powodujące, że włosy stają się wyjątkowo zdrowe.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Koncept »

A ja szukam właśnie takich dobrych naturalnych kosmetyków do włosów, bo wszystkie, które do tej pory stosowałam były jakieś niezbyt trafione. Tak dobrze oceniacie te zestawy, że ja też zamówię sobie jakiś na stronie Gobli/pl. Obejrzałam nawet z ciekawości produkty i rzeczywiście skład mają świetnej jakości. Przydały mi się szampon i spray, które nadają włosom objętości i porządnie je nawilżają.

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Malwina »

A my z córcią postanowiłyśmy sobie zrobić pewnego dnia zakupy z kosmetyków naturalnych i zamówiłyśmy kilka Insight. Ona do włosów z łupieżem, a ja na wypadające nadmienie włosy. Taka zaawansowana technologia połączona z roślinnymi składnikami przywraca faktycznie włosom życie. Produkty idealnie nadają się do oczyszczania i odświeżania skóry głowy. Cieszę się niezmiernie, że na nie trafiłyśmy w internecie.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Benita »

Nie ma to jak dobre, profesjonalne i do tego naturalne kosmetyki. Właściwie tylko takie powinny być już we wszystkich drogeriach, a nie jakaś szkodliwa chemia. Żałuję, że dopiero niedawno zaczęłam takie stosować, bo moje włosy już dawno powinny mieć tak dobrą kondycję jak teraz. Lepiej późno niż wcale :) A jeśli chodzi o skład to naprawdę jest jakiś magiczny, bo zaledwie po użyciu szamponem włosy są niezwykle pozytywnie odmienione.

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Tati17 »

Ja sobie kupiłam niedawno bardzo dobry szampon do włosów ze sklepu z naturalnymi produktami bo tak doradziła mi moja koleżanka i powiem Wam, że nie żałuję bo on jest świetny. Polecam wypróbować - henny/pl/product-pol-37-Szampon-delikatny-Khadi-z-hibiskusem-210-ml.html . Super sprawa.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: zdrowaja »

Uwielbiam używać naturalnych kosmetyków do moich włosów. Od zawsze borykam się z grubymi i szorstkimi włosami. Latem są wielką przeszkodą. Od jakiegoś czasu zaczęłam stosować kosmetyki stworzone z naturalnych składników, a moje włosy od razu zaczęły się robić miękkie i nie puszą się jak wcześniej. Jestem zadowolona z ich działania. A używam tylko szamponu i odżywki bez spłukiwania. Zamawiam je z womensbazaar/pl/. Czy ktoś też kupuję z tej strony?

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Kosmetyki naturalne do włosów

Post autor: Mirkowa »

Ja z kolei miałam łupież od syntetycznych kosmetyków do mycia i do pielęgnacji. Fryzjerka doradziła mi czytać składy i kupować kosmetyki naturalne. Początkowo wydawały mi się one drogie, ale teraz po czasie gdy już nie mam łupieżu i skóra głowy mi nie swędzi to uważam, że przepłacałam na kosmetyki, które to powodowały :lol: Naturalne kosmetyki nie są wcale takie drogie, kupuję je tutaj: horex/pl/kobieta/kosmetyki_naturalne.html i nie mam już tego okropnego łupieżu


ODPOWIEDZ