Dach

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Dach

Post autor: pikawka »

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastychwpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/wiazarowa-konstrukcja-dachu-domu-jednorodzinnego. Jest to inwestycja na lata

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dach

Post autor: Franczeska »

Osobiście uważam, że takie wiązary dachowe to bardzo dobre rozwiązanie na konstrukcję dachową. Jak widać na stronie internetowej mgdachy/pl/wiazary-dachowe/oferuje je na przykład firma MG Dachy, która na rynku działa już od ponad 20 lat. Możecie się sporo na temat takich konstrukcji dowiedzieć z tej strony, polecam więc zajrzeć ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dach

Post autor: zuzia852 »

Do wykonania dachu i jego pokrycia najlepiej wezwać fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Ja po wielu poszukiwaniach odkryłam firmę dachistrych/pl/ i myślę, że to właśnie na ich ofertę się zdecyduję. Ceny odpowiednie, ekipa również, więc jak najbardziej można działać.


ODPOWIEDZ