Zwierzaki

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Zwierzaki

Post autor: pikawka »

Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/nasze-produkty/kiltix-obroza-dla-psow-na-kleszcze-i-pchly/ ​, mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pchły.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zwierzaki

Post autor: zuzia852 »

Posiadanie psa to ogromny obowiązek. Należy zapewnić mu nie tylko niezbędną opiekę, ale również nauczyć odpowiedniego zachowania. Może nam w tym pomóc placówka psiedszkole/pl

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Zwierzaki

Post autor: Iskra »

Jeśli posiada się kota, to również trzeba pamiętać o wielu kwestiach z tym związanych. Polecam spojrzeć np. na ten blog o poradach kociarskich https://abc-kot.pl/blog/ :) Zresztą zerknijcie sobie sami :)

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Zwierzaki

Post autor: Amy9602 »

A czy ma ktoś psa rasy pekińczyk? Jeśli tak to na babuzoo/pl/607,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-pekinczyka-babupet znajdziecie zarówno ekologiczny, jak i ręcznie wykonany kaganiec. Myślę, że warto się wyposażyć, jeśli dużo podróżujemy z psem lub uczęszczamy z nim w różne miejsca.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Zwierzaki

Post autor: knot »

Ja jeszcze polecam zwrocic uwage na diete naszych pupili. Ja dla psa zamawiam posilki jakosci human grade od psibufet/pl/ - nie zawieraja zboz ani sztucznych konserwantow i faktycznie zapewniaja mojemu przyjacielowi zbilansowana diete

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Zwierzaki

Post autor: lewandowska »

Oj tak, trzeba dbać o naszych kochanych towarzyszy. Nic mnie tak nie drażni jak ludzie, którzy przygarniają zwierzaki, ale zapominają, że o nie trzeba dbać. To jest po prostu straszne. Ważne jest żeby podawać odpowiednią karmę, która nie będzie szkodziła przewodowi pokarmowemu naszych zwierząt. Równie ważne, jak nawet nie ważniejsze to regularne wizyty u weterynarza. Dzięki temu możemy uniknąć niepotrzebnego stresu i cierpienia naszych zwierzaczków. Ja ze swoimi zazwyczaj chodzę tutaj: wetmedic/pl/

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Zwierzaki

Post autor: miksturka »

Ja mam dwa psiaki i kocham je nad życie :) Mam dwa buldożki, ostatnio nawet planowałam zamówić dla nich szelki ale nie wiedziałam za bardzo jakie. tiptop24/pl/pl/blog/Jak-dobrac-szelki-dla-Buldoga-francuskiego-i-angielskiego/106 , znalazłam taki artykuł w którym opisują jak dobrać odpowiedni rozmiar szelek, w którym miejscu pomierzyć psiaka i na co konkretnir zwracać uwagę :)

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Zwierzaki

Post autor: Querta »

Gdyby Was interesowały koty na sprzedaż to zajrzyjcie na Pokato - bardzo fajny portal ogłoszeniowy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zwierzaki

Post autor: chorobo »

Doradzić, to moim zdaniem, warto przejrzeć sobie również asortyment z tego sklepu animalia/pl , jeżeli będziecie potrzebować nowe transportery dla kota. Moim zdaniem, oni mają naprawdę bardzo duży wybór jeżeli chodzi o tego typu produkty, więc bez wątpienia będziecie w stanie znaleźć tam coś dla swoich zwierzaków

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zwierzaki

Post autor: chorobo »

;)


ODPOWIEDZ