Zdrowe usg

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Zdrowe usg

Post autor: violet »

Cześć, czy takie coś jak usg 3d Lublin jest zdrowe dla ciąży? Bardzo się martwię, bo co chwilę mam je mieć wykonywane, a dodam, że tak naprawdę ogólnie nie ma takiego sposobu, żebym ja mogła sie przestać bać. Wiem, że to szkodzi dzidziusiowi bardziej, ale nic nie poradzę. Może coś poradzicie mi w tej kwestii? Byłabym prze-szczęśliwa, naprawdę.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Zdrowe usg

Post autor: zezowaty »

Nigdy nie słyszałem by badanie w ciąży USG było szkodliwe. Wręcz odwrotnie, powala na kontrolę ciąży i wykrycie wczesne różnego typu wad - czego oczywiście nie życzę. A jak już urodzisz to warto wykonać dziecku USG stawów biodrowych - zobacz tu gabinetusg/com/pl/oferta-usg-pediatryczne/usg-stawow-biodrowych-u-niemowlat/ USG bioderek to badanie wykonywane w przypadku noworodków i niemowląt, pozwala na szybkie rozpoznanie wrodzonej dysplazji stawów biodrowych.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Zdrowe usg

Post autor: kaleta »

To w Warszawie, ale mają też przychodnie w innych miastach - multimed/pl/cennik/cennik-usg/ Przede wszystkim tam macie w pełni profesjonalne podejście, wypasiony sprzęt, wszystko jest dopracowane i dopieszczone od A do Z. Od razu macie przy każdym badaniu opisane, co dokładnie jest robione i jak należy się przygotować. Na miejscu pomagają we wszystkim, wcześniej przypominają o wizycie. Ogólnie - tak to moim zdaniem powinno wyglądać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zdrowe usg

Post autor: zuzia852 »

Też bardzo dbam o siebie w czasie ciąży i wykonuję na czas wszystkie badania. Oczywiście także badania prenatalne. Już 10 tygodniu ciąży umówiłam się na test Nifty Pro który potrafi wykryć aż 94 różne choroby. Dokładne informacje na jego temat znajdziecie na stronie testdna/pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/ . Co ważne już w cenie badania jest ubezpieczenie wyniku a także pobranie krwi do badania podczas wizyty domowej.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Zdrowe usg

Post autor: sofia11 »

Ja planuję wizytę w klinikaflebologii/pl/ Chcę sprawdzić czy nie mam problemów z krążeniem i czy nie zagraża mi zakrzepica żył. Niestety jest ona obecna u nas w rodzinie i jestem w grupie ryzyka. Dlatego wolę sprawdzić co i jak niż później płakać.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Zdrowe usg

Post autor: minella »

Specjalistyczne USG z kontrastem robi się też podczas badań w kierunku endometriozy w szpitalu Medicover, wiele pacjentek ma tam robioną sonovaginografię, a to badanie uwidacznia ogniska endometriozy

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowe usg

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli szukacie sprawdzonego miejsca, w którym możecie wykonać badania usg, to widziałam, że tutaj http://usg-kielce.pl/mają całkiem rozbudowaną ofertę pod tym względem. Z tego co pamiętam, to oferują m.in. usg jamy brzusznej, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to proponuję się z nimi skontaktować w wolnej chwili.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Zdrowe usg

Post autor: Android »

Jeżeli szukasz miejsca gdzie wykonasz wszelkie badania z zakresu USG to postaw na lecznicę onkolmed.pl Jest to idealne miejsce dla rodzin które chcą mieć zapewnioną najlepszą opiekę lekarską i dostęp do specjalistycznych poradni o różnej specjalizacji. U nich masz dostęp do specjalistów od chorób wewnętrznych, dietetyka, onkologa czy urologa. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań.


ODPOWIEDZ