Makijaż permanentny

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Makijaż permanentny

Post autor: matylda »

Hej, poszukuję sprawdzonego sklepu internetowego, w którym kupię wszystko co potrzebne do makijażu permanentnego. Polecicie coś?

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Makijaż permanentny

Post autor: ewa55 »

Praktycznie wszystko kupuję w moim zaufanym i sprawdzonym sklepie. Ja od siebie mogę polecić tą hurtownie permanent24/pl/ ponieważ mają świetne produkty i nie zdarzają im się braki :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Makijaż permanentny

Post autor: treska »

Pamiętaj również o zakupie dobrej jakości pigemntów. Ja od dłuższegp czasu pracuję na permanent24/pl/pl/p/I-am-Ink-pigmenty-do-makijazu-permanentnego-brwi-i-usta/413 i bardzo sobie chwalę. Mega jakość i łatwość aplikacji. Mówię ci, na bank będziesz zadowolona.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Makijaż permanentny

Post autor: Mella »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań ciekawych wskazówek w zakresie wykonywania makijażu, ale również dbania o wygląd swojej twarzy a przede wszystkim brwi oraz rzęs abyście wzięły pod uwagę również laminację o czym znajdziecie sporo konkretnych informacji na stronie kosmetologa/pl/artykuly/laminacja-rzes-i-brwi-nowa-jakosc-kosmetologii.html Taki zabieg utrzymuje się przez kilka tygodni, a dzięki temu również możliwe jest ich skuteczne odżywienie za pomocą olejku, podczas którego następuje zamknięcie łusek włosa

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Makijaż permanentny

Post autor: minella »

A wiecie jak się się do takiego makijażu przygotować? Tu karolinaszczepanska/pl/dla-klientek/zalecenia-przed/ właśnie czytam że pewnych rzeczy np opalania się tuż przed zabiegiem trzeba unikać. Podobnie jest z kawą, colą czy mocną herbatą, też zaleca się nie pić takich napojów przed zabiegiem

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Makijaż permanentny

Post autor: irenka »

Najlepiej jest poszukać profesjonalnego gabinetu, który wykonuje makijaż permanentny. Pod okiem specjalisty, w higienicznych warunkach, zgodnie ze sztuką. Takich gabinetów jest sporo i w każdym mieście coś się znajdzie. Ja mogę zaproponować gabinet z Białegostoku - znajdziecie go tutaj drstawowska/pl/makijaz-permanentny-bialystok,138.html . Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Makijaż permanentny

Post autor: kasiunia »

Staramy się jak tylko możemy aby ładnie wyglądać. Możliwości jakie mamy w XXI wieku jest na prawdę wiele, niektóre jednak jak dla mnie są nie akceptowalne jak na przykład niektóre zabiegi medycyny estetycznej. Sa jednak inne zabiegi czasami udogodnienia , które wpisują się w moją wizję na temat urody. Na przykład do sztucznych rzęs przekonałam się około 3 lat temu i muszę wam powiedzieć ,że to na prawdę fajna sprawa, szczególnie gdy wybieram się na taką imprezę jak wesele. Do sztucznych rzęs warto dokupić dobry klej - darmarsklep/pl/kleje-i-preparaty-do-sztucznych-rzes/ardell-lashgrip-klej-do-rzes-paskow-dark-7g .Aplikację kleju można stosować od razu na rzęsy lub niewielką ilość z butelki nanieść na spodeczek i dopiero rozpoczynać aplikację.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Makijaż permanentny

Post autor: Kamilla36 »

Zawsze miałam największy problem z kreską nad okiem. Odkąd jednak mam żelową kredkę do oczu Eveline Variete - problem zniknął a ja przestałam myśleć o makijażu permanentnym. Polecam - makijaż nią jest naprawdę łatwy
Obrazek


ODPOWIEDZ