Aranżacja wnętrz

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, co myślę że całkiem spory wybór w zakresie różnorodnych dodatków tekstylnych do wnętrz można znaleźć na stronie tego sklepu nietylkofiranki/pl/305-firany-nowoczesne . Mają tam naprawdę spory wybór i całkiem atrakcyjne ceny, więc myślę że każdy bez problemu będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: pikawka »

Wiele ciekawych pomysłów dotyczących wykończenia łazienki można znaleźć na blogach w internecie. Jednym z takich blogów jest italiacc/pl/drzwi-prysznicowe-skladane-czy-przesuwne/ . Poczytajcie o tym, jakie rozwiązanie do łazienki można wykorzystać.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zdrowaja »

Teoretycznie sporo mam do powiedzenia odnośnie aranży wnętrz, ale też sporo rzeczy mnie zaskakuje, dlatego pod tym kątem możecie mi pokazać to, co Wam odpowiada. Ja na przykład patrzę na coś takiego jak formy na płyty ażurowe . Nie wiedziałam, że można sobie taki wzór samemu zrobić. To mnie zaciekawiło.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: violet »

Ja to właściwie sama nie wiem, czy powinnam o to zadbać, czy jednak nie, ale moim zdaniem fajnym pomysłem będzie na przykład coś takiego jak łóżko i to nie byle jakie, a takie hilding/pl/produkt/lozka-kontynentalne/ladylike/ , różowe. Dla mnie na przykład sporym rozwiązaniem będzie właśnie nabudowanie czegoś takiego, co jest dla nas sensowne.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia »

Na szczęście mamy dzisiaj w czym wybierać, i każdy urządza swój dom po swojemu, jak mu się podoba. Dzięki bardzo dobremu zaopatrzeniu , mamy po prostu takie możliwości. Naszym zdaniem świetnym miejscem do takich zakupów jest galeria handlowa w Poznaniu - Homepark.Tam można kupić w zasadzie wszystko co potrzebujemy do urządzenia swoich mieszkań, że tak powiem po swojemu. Tam także, dzięki uprzejmości pracowników tych sklepów możemy otrzymać bardzo dobre rady.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: zuzia852 »

Robicie remont i brakuje Wam trochę gotówki? Żaden problem! Przykładowo na stronie taktofinanse/pl/pozyczki/pozyczka-na-lozko dostępna jest specjalna pożyczka na łóżko. Sprawdźcie sobie i skorzystajcie, jeśli zależy Wam na jakiś konkretnych ofertach. Na pewno będziecie zadowoleni.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: sofia11 »

Ja dzisiaj trafiłam na komody z podświetleniem LED na aaaameble/pl/wyprzedaz w bardzo dobrych cenach i namawiam męża na zmianę komody w salonie :) Ta która mamy jest już stara i niemodna. Do niczego nie pasuje. Zdecydowanie potrzebna jest zmiana.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Pigwa »

Zobaczcie, na co trafiłam przepięknego w internecie: galeriaram/pl/2022/06/27/zlota-rama-lustra-drewna-egzotycznego/ - złota rama lustra - złota, a skromna! No czy nie jest po prostu cudowna?! Wiadomo, nie pasuje do nowoczesnego stylu, ale w wielu domach czy mieszkaniach podbiłaby serca domowników. Mi się osobiście MEGA podoba - a Wam?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;) ;)


ODPOWIEDZ