Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: bubaa »

Kochani planuje iśc na fizjoterapię i tak się rozglądam za dobrą uczelnią medyczną. Najbardziej pasuje mi Warszawa bo mieszkam w okolicach i mogłabym spokojnie dojeżdzać na zajęcia z domu bez konieczności wynajmowania mieszkania itd. Z góry dzięki za info

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: pariss »

Chodzi Ci o uczelnie prywatne ? Hmm wiesz co moja siostra jest na pielęgniarstwie ( tak wiem to nie to samo ;p ) na MUM-ie i z tego co wiem to bardzo sobie chwali. Zerknij sobie, może mają tu fizjoterapie ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: bubaa »

MUM to skrót? Możesz mi podać pełną nazwę żebym mogła sprawdzić sobie ich w sieci ?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: pariss »

aaa sorki :) to Mazowiecka Uczelnia Medyczna, dawniej funkcjonowali jako Wyższa Szkoła Mazowiecka. Fajne kierunki, spoko wykładowcy, czesne tez jakoś nie wygórowane.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: bubaa »

Dzięki bardzo za info, za chwile poczytam sobie więcej i kto wie, może i ja złoże tu papiery :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: pariss »

pewnie, naprawdę warto :) Tym bardziej, ze nie sądzę byś w Warszawie znalazła lepszą uczelnię medyczną niż MUM właśnie :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: bubaa »

zrobiłam już sobie jako takie rozeznanie i faktycznie wygląda na to, ze MUM cieszy się bardzo dobrą opinią. No nic nie pozostaje mi nic innego jak śledzić stronę i sytuację i może uda im się zorganizować jakiś dzień otwarty w najbliższym czasie, do pazdziernika jeszcze troche czasu zostało :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: pariss »

no zostało zostało ale info na temat rekrutacji już jest :) najpierw trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy ( znajdziesz go na ich stronce w zakładce rekrutacja) a potem wysłać wymagane dokumenty. opłata rekrutacyjna jak coś nie jest duża także tu kolejny plus :)

Awatar użytkownika
magdzia55
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: magdzia55 »

Czy ktoś może ma jeszcze jakąś propozycję? Dajcie znać.

Awatar użytkownika
Meath
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:09 pm
Re: Jak uczelnia medyczna w Warszawie ?

Post autor: Meath »

Wiecie coś więcej na ten temat? Dajcie znać.


ODPOWIEDZ