Zakup porządnych soczewek

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Zakup porządnych soczewek

Post autor: nikitta »

Siemka! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupieniem porządnych soczewek. Moje poprzednie sprawiały mi naprawdę sporo kłopotów i nawet krople do oczu nic nie pomagały. Dlatego szukam dobrych i sprawdzonych ofert. Macie jakieś ciekawe propozycje? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na ten link https://www.szkla.com/293_biofinity-toric-3-szt.html . Co sądzicie o tych szkłach? Z tego co widzę to posiadają one właściwości utleniające, dodatkowy system stabilizacji oraz interesujący materiał, który sprawia, że soczewki posiadają idealny stopień nawilżenia. Myślicie, że warto się na nie zdecydować? Koniecznie dajcie znać, dzięki!

Marylka
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:23 am
Re: Zakup porządnych soczewek

Post autor: Marylka »

Ja też od dawna zamawiam soczewki i płyny on-line. Znacznie taniej wychodzi niż w drogeriach

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Zakup porządnych soczewek

Post autor: violet »

Ja mam na oku polaryzacyjne soczewki okularowe od marki Hoya Vision hoyavision/com/pl/odkryj-produkty/dla-uytkownikow/soczewki-barwione-i-przeciwsoneczne/polarized/ . Mam zaplanowanych kilka podróży, a na pewno nie będę się mogła obyć bez okularów właśnie przeciwsłonecznych. Mam nadzieję, że ten wybór mnie nie zawiedzie.


ODPOWIEDZ